Konkurs je istekao.

Vozač-magacioner

B+M Ritam d.o.o.

Niš

08.07.2015.

Renomirani distributer materijala za suvu gradnju BAUSTOFF+METALL RITAM d.o.o.

(www.bm-ritam.co.rs)

raspisuje konkurs za radno mesto

VOZAČ-MAGACIONER

sa radnim mestom u Nišu (1 izvršilac)
na neodređeno vreme uz obavezni probni rad

Uslovi:

  • srednja stručna sprema tehničke struke
  • vozačku dozvolu B, C i poželjno E kategorije
  • komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • da kandidat nije kažnjavan za teže prekršaje po zakonu o bezbednosti saobraćaja
  • radno iskustvo 3 godine

Zaduženja i odgovornosti radnog mesta:

  • odgovoran za utovar i istovar robe, pažljivo rukovanje sa istom, održavanje zgrade i placa PM
  • odgovoran za prevoz robe i osnovnih sredstava
  • kontrola robe pri utovaru i istovaru
  • odgovoran za isporuku  robe i osnovnih sredstava na vreme u skladu sa planom
  • ažurno vođenje prateće dokumentacije
  • redovan pregled vozila i njegovo održavanje

Nudimo Vam mogućnost profesionalnog napredovanja, dinamičan posao, punu profesionalnu podršku i stimulativnu platu.

 Prijave (CV sa fotografijom, kopija diplome) slati poštom na adresu:

B+M RITAM,
Ugrinovačka 171
11080 Zemun

ili na e-mail

konkurs1@bm-ritam.co.rs

sa naznakom Prijava na konkurs, u roku do 08.07.2015.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    B+M RITAM DOO

    Naša kompanija je već duže od 17 godina lider u oblasti isporuke građevinskih materijala za sisteme suve gradnje u Srbiji. Našu ponudu čine proizvodi najpoznatijih svetskih proizvodača građevinskih materijala, a ime B+M Ritam predstavlja sinonim za isporuku najkvalitetnijih materijala po povoljnim cenama. Mreža od sedam distributivnih centara pokriva teritoriju cele Srbije i uz odgovarajuću logističku podršku garantuje isporuku materijala u dogovorenim rokovima.

    Direktan link do oglasa