Konkurs je istekao.

Web Developer ASP.NET

Europos a.d.

Beograd

29.04.2017.

Europos a.d. je savremena kompanija čija je osnovna delatnost analiza, razvoj i implementacija informacionih rešenja.

Radno mesto:

2 radna mesta

Mesto rada: Beograd

OSNOVNA ZADUŽENJA:

  • Projektovanje, razvoj i održavanje informacionog sistema

USLOVI:

Posebna znanja i veštine:

  • Za Web developer ASP.NET developera
      • Iskustvo i samostalnost u razvoju na Web aplikacijama
      • Poznavanje ASP.NET MVC (prednost) ASP.NET Core,
      • Minimum 3 godine radnog iskustva
      • Prednost poznavanje razvoja na mobile/Web aplikacijama i MongoDB

Iskustvo:

  • Prednost imaju kandidati koji imaju iskustvo u radu na razvoju poslovnih aplikacija.
  • Obavezna prezentacija referentnih projekata, proizvoda na kojima je kandidat radio.

Osobine: Tražimo odgovorne, proaktivne osobe, osobe koje su visoko motivisane, sistematične, analitične, spremne na individualni i timski rad.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ste prava osoba za nas, pošaljite svoju biografiju sa slikom najkasnije do: 29.04.2017.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Direktan link do oglasa