Konkurs je istekao.

Web administrator

Belvi Travel

Beograd

23.11.2017.

Beograd

Opis posla:

  • Administracija servera
  • Rad u WordPress platformi
  • Optimizacija sajta

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema iz oblasti računarskih tehnologija
  • Poznavanje WordPress platforme
  • Poznavanje PHP programskog jezika
  • Rad sa SQL bazama
  • Osnovno poznavanje administracija računarske mreže

Poželjno:

  • SEO optimizacija
  • Google adwords
  • Sposobnost rada u timu i individualno
  • Izražene analitičke i organizacione veštine
  • Sposobnost da radi na više projekata istovremeno u okviru zadatih rokova

Prednost:

  • Orijentisanost na rezultat, brzina i odgovornost u radu
  • Fleksibilnost, kreativnost i inovativnost
  • Odgovornost i pouzdanost, težnja razvoju i kontinuiranom učenju
  • Izražena veština komunikacije, organizovanja i planiranja

Benefiti:

  • Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja i mnogo novih iskustava
  • Adekvatnu novčanu nadoknadu

Rok za konkurisanje: 23.11.2017.

    • Kosovska 9, Beograd, Srbija
    • PIB: 101709810
    • Matični broj: 06037763

    Direktan link do oglasa