Konkurs je istekao.

eCommerce Support Specialist

NB SOFT Agencija za programiranje

Beograd

27.09.2019.

NB SOFT se već 10 godina bavi projektovanjem i razvojem web aplikacija. Fokus našeg razvoja je NB SHOP platforma za internet prodaju. NB SHOP eCommerce rešenje je lider na domaćem tržištu u izradi internet prodavnica, što pokazuje referentna lista projekata koje smo do sada realizovali i koje trenutno realizujemo kako za domaće tako i za inostrano tržište. Pretvaranje ideje u stvarnost je moto našeg tima! NB SOFT tim svakodnevno sa klijentima ulazi u nove izazove prilikom realizacije online prodaje i transformacije offline u online prodaju. Kompaniju čini iskusan tim projektanata, programera, dizajnera, administratora i menadžera koji su spremni i voljni da konstantno napreduju i učestvuju u rešavanju svih vrsta poslovnih izazova.

U cilju daljeg razvoja i unapređenja poslovnih aktivnosti, raspisujemo konkurs za radno mesto:

Beograd

Kao član tima za podršku, eCommerce Support Specialist je odgovoran za obezbeđivanje kvalitetne, brze i efikasne podrške klijentima kao i za održavanje i upravljanje funkcionalnostima NB SHOP eCommerce platforme u skladu sa zahtevima i potrebama klijenata.

Opis posla:

  • Praćenje zahteva klijenata pristiglih putem email-a, telefona i helpdesk-a
  • Brzo, samostalno i efikasno reagovanje i rešavanje zahteva
  • Podrška klijentima u upravljanju i obradi porudžbina, kao i upravljanju sadržajem na sajtu
  • Implementacija funkcionalnosti NB SHOP platforme, u skladu sa zahtevima i potrebama klijenta
  • Poznavanje poslovnih procesa i obezbeđivanje kvalitetnog i neometanog rada internet prodavnice
  • Profesionalna komunikacija sa klijentom u cilju efikasnog rešavanja zahteva
  • Konsultativna pomoć klijentima
  • Učešće u procesu razvoja i implementacije novih funkcionalnosti na platformi
  • Rad na unapređenju korisničkog iskustva

Uslovi i potrebno iskustvo:

  • Minimum VI stepen stručne spreme
  • Napredna kompjuterska pismenost i razumevanje osnovih web tehnologija
  • Iskustvo u radu sa digitalnim podacima
  • Iskustvo u radu na administraciji web sajtova (poželjno je poznavanje rada na eCommerce platformama i poznavanje procesa prodaje)
  • Iskustvo u korišćenju programa Excel i Photoshop
  • Odlične sposobnosti pisanog i usmenog izražavanja
  • Znanje engleskog jezika

Prednosti:

  • Komunikativnost
  • Kooperativnost i timski rad
  • Sposobnost brzog donošenja odluka
  • Zaposlenom nudimo:
  • Šansu za stabilan posao i dugoročno zaposlenje
  • Otvoren i pošten odnos
  • Dinamično radno okruženje
  • Šansu za permanentno učenje i napredovanje u jednoj od najperspektivnijih industrija današnjice
  • Bavljenje sportskim aktivnostima
  • Organizovane tim bildinge

Prijave slati elektronskim putem.

Kandidati koji prođu prvi krug, biće pozvani na intervju i dalja testiranja.

Rok za konkurisanje: 27.09.2019.

    Konkurs je istekao.

    NB SOFT Web solutions

    NB SOFT NB SOFT je IT kompanija sa sedištem u Beogradu, koja se bavi projektovanjem i razvojem eCommerce rešenja, izradom web aplikacija, mobilnih aplikacija i informacionih sistema. Već 14 godina podržava unapređenje eCommerce biznisa svojih klijenata kroz platformu NB SHOP, koja se kao glavni proizvod kompanije nalazi u fokusu razvoja i poslovanja. NB SHOP predstavlja vodeću platformu za kompletno upravljanje online prodajom na domaćem tržištu, koja broji više od 20 miliona registrovanih kupaca,…

    Direktan link do oglasa