Konkurs je istekao.

Adecco

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Radnik na održavanju mašina

Kragujevac

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja stručna sprema (bravara, alatničara ili neke druge mašinske struke)
  • Neophodno poznavanje elemenata hidraulike, pneumatike, mehanike
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Poželjno posedovanje licence za zavarivanje

Glavna zaduženja:

  • Svakodnevno rešavanje tehničkih problema u procesu proizvodnje, otklanjanje otkaza na mašinama, alatima, održavanje mašina
  • Sprovodi zadatke i aktivnosti preventivnog održavanja mašina i opreme prema planovima i uputstvima za preventivno održavanje
  • Vrši na dnevnoj bazi periodične preventivne preglede mašina i opreme, proverava njihovu ispravnost i status rada
  • Stara se o urednosti i čistoći tehničkih uređaja na svim mašinama i oprema
  • Reaguje odmah na svaku prijavu kvara i zastoja na mašinama i pristupa poslovima otklanjanja zastoja i kvara
  • Dnevno vođenje potrebnih evidencija servisa mašina i aktivnosti u održavanju
  • Obavezno primenjuje uputstva za rad mašina/opreme i dnevno/tekuće održavanje istih
  • Izveštava Tim lidera održavanja o tekućim problemima pri radu

Profil kandidata:

  • Usmerenost ka zadatku
  • Usmerenost ka dijagnostifikovanju i rešavanju problema
  • Organizovanost i spremnost na timski rad

Bićkontaktirani kandidati koji uđužizbor.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa slikom do 27.01.2018.

ADECCO OUTSOURCING d.o.o.
Vladimira Popovića 40, 11070 Beograd
www.adecco.com   www.adecco.rs

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.