Konkurs je istekao.

Administrativni radnik

Allure Decor Design d.o.o.

Beograd

26.02.2020.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Dnevno praćenje, ažuriranje i arhiviranje dokumentacije firme
  • Pravovremeno vođenje svih evidencija (službena vozila i mehanizacija, kadrovski poslovi, poslovna banka...)
  • Administrativna podrška pri međunarodnoj saradnji - priprema dokumentacije za uvoz i izvoz
  • Priprema celokupne dokumentacije za knjigovodstvo, korisno poznavanje knjigovodstva
  • Usmena i pismena komunikacija (telefon, e-mail, pisma, fax...)
  • Izrada ponuda
  • Praćenje valuta dospeća i plaćanja, poslovi vezani za e-banking
  • Fakturisanje
  • Izrada različitih izveštaja u skladu sa potrebama poslovanja
  • Povremena komunikacija sa ino-partnerima (engleski jezik – napredni nivo)
  • Ostali zadaci po nalogu pretpostavljenog

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na administrativno-finansijskim poslovima, minimum 3 godine
  • Poželjno radno iskustvo u poslovima ažuriranja poslovne dokumentacije
  • Odlično poznavanje rada u MS Office paketu (Excel, Word, Outlook)
  • Dobro znanje engleskog jezika (govorno i pisano)
  • Dobre organizacione sposobnosti, komunikativnost i prilagodljivost
  • Timska orijentisanost i samostalnost u radu

Molim Vas da u opisu priložite sliku, datum rođenja i godište, boravište kao i sve ostale informacije vezane za Vaše poslovno i radno iskustvo.

Rok za konkurisanje: 26.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    Allure Design Decor doo

    • Molerova 48/2, Beograd, Srbija
    • PIB: 111422194
    • Matični broj: 21479802

    Direktan link do oglasa