Konkurs je istekao.

Administrativni radnik

Bueenfeld d.o.o.

Temerin

08.02.2020.

Bueenfeld d.o.o. je firma koja se uspešno bavi proizvodnjom opreme od polyestera. Novootvorena firma nalazi se u Temerinu.
Potreban nam je:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

Temerin

Opšti uslovi:

  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Poželjno znanje nemačkog jezika;
  • Znanje Microsoft Office paketa (Word, Excel) i internet;
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na sličnim poslovima;
  • Samostalnost i stručnost u obavljanju posla;
  • Visok stepen inicijative sa sposobnošću određivanja proiriteta;
  • Orijentisanost ka timskom radu;
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Osnovni zadaci i zaduženja:

  • Administrativni poslovi;
  • Dinarska i devizna plaćanja;
  • Organizacija i evidencija uvoza i izvoza;
  • Interna i eksterna korespodencija, komunikacija sa kupcima i dobavljačima;
  • Mesečni statistički pregledi;
  • Asistiranje direktorima;
  • Svakodnevni sekretarski poslovi.

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja u skladu sa znanjima i interesovanjem;
  • Stručno usavršavanje;
  • Stalni radni odnos.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove pošaljite svoj CV na engleskom jeziku.

Rok za konkurisanje: 08.02.2020.

    • Novosadska 701, Temerin, Srbija
    • PIB: 111793248
    • Matični broj: 21541486

    Direktan link do oglasa