Konkurs je istekao.

Administrativni radnik

Bugarinović Transport d.o.o.

Novi Sad

11.02.2020.

Preduzeće za prevoz robe u međunarodnom saobraćaju Bugarinović Transport d.o.o. iz Novog Sada raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Novi Sad

Zapošljavamo saradnika/saradnicu koji vladaju profesionalnim veštinama i imaju odlične komunikacione veštine.

Uslovi:

  • Poznavanje jednog stranog jezika
  • Najmanje IV stepen stručne spreme
  • Odlično poznavanje propisa i procedura za izradu faktura
  • Poznavanje rada na računaru, naročito Excel-a
  • Poznavanje pravila poslovne komunikacije i razvijene komunikacione veštine

Prednosti:

  • Iskustvo u radu sa klijentima iz inostranstva
  • Samostalnost, odgovornost, temeljan pristup poslu

Opis posla:

  • Obavlja poslove obračuna plata vozača, analizu i kontrolu troškova
  • Vodi evidencije o tehničkim pregledima službenih vozila
  • Vrši poslove očitavanja tahografa i zakazivanje kontrole istih
  • Izrađuje mesečne izveštaje i izveštaje po nalogu rukovodstva
  • Vođenje knjiga u skladu sa propisima
  • Sarađuje u izradi završnih računa
  • Obračun putarina, potrošnje goriva i svih drugih troškova
  • Obračuni zarada, drugih naknada, bolovanja i sl.
  • Vođenje evidencija
  • Praćenje zakonske regulative iz oblasti delokruga rada
  • Poznavanje radno-pravnih i administrativnih procedura
  • Vođenje računa o sprovođenju definisanog nivoa kvaliteta usluga koje pruža firma
  • Učestvuje u spremanju izveštaja u vezi sa inspekcijskim kontrolama i žalbenim postupcima
  • Radi i ostale poslove po nalogu rukovodstva

Rok za konkurisanje: 11.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    Bugarinovic Transport d.o.o.

    • Sentandrejski put 184, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 101652025
    • Matični broj: 08696497

    Direktan link do oglasa