Konkurs je istekao.

Administrativni radnik

D Cosmetics

Beograd

18.11.2018.

D Cosmetics je ekskluzivni uvoznik i distributer profesionalnih kozmetičkih brendova ERICSON LABORATOIRE i Juliette Armand za Srbiju, Crnu Goru i BiH. Zato što rastemo, otvaramo radno mesto:

Beograd

Uslovi:

  • minimum viša stručna sprema
  • minimum 2 godine radnog iskustva
  • znanje engleskog jezika i rada na računaru

Glavna zaduženja:

  • komunikacija sa klijentima i partnerima i prijem porudžbina
  • fakturisanje
  • poznavanje računovodstva
  • saradnja sa eksternim knjigovodstvom
  • spoljnotrgovinsko poslovanje
  • saradnja sa špedicijom i carinskim organima u uvoznom i izvoznom poslovanju
  • ažuriranje, popunjavanje i arhiviranje dokumentacije
  • priprema ponuda i dokumentacije za tendere
  • vođenje kancelarijskog poslovanja
  • vođenje magacinske dokumentacije

Nudimo:

  • fiksnu platu i bonus prema ostvarenim rezultatima firme
  • stalni radni odnos
  • edukaciju i profesionalno usavršavanje

Rok za konkurisanje: 18.11.2018.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    D Cosmetics

    Kompanija D Cosmetics je osnovana 2012. godine u Beogradu, kao ekskluzivni distributer francuske profesionalne kozmetike ERICSON LABORATOIRE. Od samog početka, osnovni principi našeg poslovanja bio je profesionalnost bez kompromisa i kvalitet bez konkurencije. Te standarde održavamo kao osnovu našeg rada na tržištu i kao nešto što naši klijenti zaslužuju. Pored distribucije, važni segmenti našeg poslovanja su edukacija i obuka naših korisnika sa svim novitetima na tržištu lepote i kvalitetna podrška…

    Direktan link do oglasa