Konkurs je istekao.

Administrativni radnik

DDG Fashion

Subotica

03.06.2020.

ugovor puno radno vreme

Od Vas očekujemo:

  • Minimalno obrazovanje: SSS
  • Najmanje 3 godine na sličnim poslovima
  • Orijentisanost ka postizanju vrhunskih rezultata, posvećenost i izuzetnu analitičnost
  • Rad na računaru, napredno znanje Office paketa
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola i osnovno poznavanje knjigvodstva su poželjni

Vama nudimo:

  • Mogućnost da postanete deo uspešnog tima

Opis posla:

  • Kontroliše i vrši plaćanja ka inostranstvu
  • Kreiranje kalkulacija za maloprodajne objekte
  • Evidentira i unosi knjižna odobrenja, dostavljena od strane dobavljača, u sistem i kreira fakture za povraćaj prema dobavljačima
  • Sravnjenje knjigovodstvenih kartica sa dobavljačima
  • Ostali administrativni poslovi

Ukoliko ispunjavate uslove i želite da nam se pridružite u novim poslovnim uspesima, pošaljite prijavu elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Brands Collection d.o.o.

    • Dimitrija Tucovica 10, Subotica, Srbija
    • PIB: 107270467
    • Matični broj: 20771976

    Direktan link do oglasa