Konkurs je istekao.

Administrativni radnik

Data Copy d.o.o.

Beograd

20.12.2019.

Privredno društvo Data Copy d.o.o. bavi se pružanjem usluga iz oblasti digitalne i ofset štampe.
Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Beograd

Opis poslova:

  • Izrada ponuda, predračuna i računa
  • Komunikacija i korespondencija sa klijentima i dobavljačima
  • Izrada izveštaja
  • Izrada tenderske dokumentacije

Uslovi za kandidate:

  • Minimum SSS
  • Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Ažurnost, sistematičnost i odgovornost
  • Sposobnost za rad pod pritiskom i u dinamičnom radnom okruženju

Vaš CV sa fotografijom slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 20.12.2019.

    Konkurs je istekao.

    Data Copy

    • Kneza Miloša 2 11000 11000, Beograd, Srbija
    • PIB: 108297576
    • Matični broj: 20971169

    Direktan link do oglasa