Konkurs je istekao.

Administrativno finansijski / a asistent / kinja

Srpski filantropski forum

Beograd

19.06.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Srpski filantropski forum je krovna organizacija fondacija i donatora u Srbiji koja neformalno postoji od 2010. godine, a registrovana je u junu 2017. godine. U dinamičnom okruženju, prepunom izazova, podižemo svest o filantropiji i značaju strateškog davanja, pospešujemo pravni, fiskalni i opšti okvir za ulaganje kroz kampanje zagovaranja, ali i kroz povezivanje aktera i jačanje njihovih kapaciteta za efektivnija ulaganja u zajednicu. Deo smo Evropske mreže fondacija i donatora, koja okuplja preko 10.000 fondacija iz 26 zemalja Evrope.

Organizacija: Srpski filantropski forum
Sedište: Takovska 38/1/23, Beograd (mesto rada)

Pozicija:

Odgovoran/a: Izvršnom direktoru
Radno vreme: 9-17h sa mogućnošću fleksibilnog radnog vremena, 8 sati dnevno
Posebni uslovi: Prekovremeni rad (po završetku radnog vremena i vikendom, po potrebi i dogovoru)
Zaposlenje: Ugovor na neodređeno vreme sa probnim periodom od tri meseca
Kratak opis posla: Administrativno-logistička podrška Izvršnom direktoru u svim procesima rada Srpskog filantropskog foruma, a posebno asistencija u vođenju i planiranju finansija

Osnovna zaduženja/oblasti rada

  • Poslovi komunikacije i korespondencija (prva osoba organizacije za kontakt)
  • Arhiviranje i priprema dokumentacije (pomoć u pripremi dokumentacije za sednice Upravnog i Izvršnog odbora, vođenje zapisnika, uredno arhiviranje finansijskog i poslovnog prometa, priprema izveštaja)
  • Planiranje i upravljanje finansijama i finansijska zaduženja (podrška i praćenje projektnih i operativnih planova iz budžetske perspektive, anticipiranje mogućih kašnjenja u isplatama, pripremu i doprinos rešenjima za finansijsku održivost poslovanja organizacije, primanje i prosleđivanje računa, vođenje blagajne, asistencija pri komunikaciji i pripremi dokumentacije za knjigovodstvenu agenciju, banke, poresku upravu, reviziju, donatore i sl.)
  • Logistička podrška kancelariji i upravljanje ljudskim resursima uz podršku Izvršnog direktora (komunikacija i posao vezan za nabavke, servise, regrutovanje i upravljanje stažistima i volonterima)
  • Logistička podrška programskom sprovođenju (organizovanje logistike za sastanke, seminare i događaje vezane za rad Srpskog filantropskog foruma - prostor, prevoz, materijali, tehnika, dobavljači, podrška u sprovođenju događaja, osiguravanje brendiranja i vizuelnog identiteta na lokacijama, i sl.)

Moguća dodatna zaduženja/oblasti rada

  • Drugi kancelarijski poslovi i nadzor zaposlenih po potrebi i u dogovoru sa izvršnim direktorom, koji mogu uključivati i poslove iz domena komunikacija (priprema dokumenata, distribucija dokumenata, pravljanje i osvežavanje baze podataka)

Poželjne kvalifikacije i lične karakteristike

  • Iskustvo rada na poziciji administratora ili sekretarskih dužnosti
  • VSS, vladanje osnovama finansijskog izveštavanja i odlično vladanje paketom MS Office
  • Tečni engleski u pisanom i govornom obliku
  • Kreativnost, inovativnost, odlične veštine komunikacije, administrativne i organizacione sposobnosti
  • Sposobnost da se radi individualno sa minimalnom supervizijom i mentorstvom
  • Želja da se radi u filantropskom okruženju

Mogućnosti za usavršavanje i napredovanje

  • Obuke za finansijsko i projektno izveštavanje za strane donatore, pisanje projekata, liderstvo, upravljanje integrisanim marketing komunikacijama, javno zastupanje, lobiranje, zagovaranje, vođenje kampanja i slično, po potrebi
  • Mogućnost da samostalno ili uz podršku najboljih lokalnih stručnjaka iz različitih branši kreirate programske komponente i direktno doprinosite organizacionom razvoju, te napredujete u platnom razredu i poziciji
  • Širenje baze kontakata sa top menadžmentom različitih kompanija, fondacija i organizacija u zemlji i inostranstvu
  • Učešće na relevantnim događajima u zemlji i inostranstvu u skladu sa mogućnostima organizacije
  • Rad na javnom zastupanju, zagovaranju i lobiranju promene javnih politika

Apliciranje

  • Prijava je poželjno da bude dostavljena na engleskom jeziku i da sadrži:
    • motivaciono pismo koje sadrži kraći opis znanja o filantropiji i motivaciju za rad u ovom sektoru
    • rezime (CV)

Prijave i eventualne upite poslati do 19.06.2018. elektronskim putem.

Samo kandidati/kinje koji/e ispunjavaju uslove će biti pozvani na razgovor za posao.

Očekuje se da će odabrani/a kandidat/kinja početi sa radom tokom avgusta 2018.

    Srpski filantropski forum je krovna organizacija fondacija i donatora u Srbiji koja neformalno postoji od 2010. godine, a registrovana je zvanično u junu 2017. godine. U dinamičnom okruženju, prepunom izazova, podižemo svest o filantropiji i značaju strateškog davanja, pospešujemo pravni, fiskalni i opšti okvir za ulaganje kroz kampanje zagovaranja, ali i kroz povezivanje aktera i jačanje njihovih kapaciteta za efektivnija ulaganja u zajednicu. Deo smo Evropske mreže fondacija i donatora, koja okuplja…

    Direktan link do oglasa