Konkurs je istekao.

Administrativno finansijski radnik

Smart Vision Doo

Beograd

24.08.2018.

O nama:

Smart Vision d.o.o – www.smartvision.rs

Mi ne pravimo proizvode već kreiramo i sprovodimo ideje - zato su stručni, motivisani i talentovani zaposleni naš najveći kapital. Smart Vision čine vredne i posvećene kolege i pravi profesionalci u svojim oblastima, koji udruženim snagama za svaku situaciju pronalaze najbolje rešenje i uvek pobeđuju u trci sa vremenom.

Kako bi naše poslovanje bilo još brže i efikasnije tražimo kolegu/koleginicu za poziciju

Beograd

Opis posla:

  • Priprema dokumentacije za knjiženje
  • Vođenje finansijske evidencije
  • Kadrovski poslovi (prijave i odjave radnika, obaveštenja zaposlenima...)
  • Kreiranje, obrada i arhiviranje poslovne dokumentacije
  • I ostalo po nalogu direktora i šefa računovodstva

Uslovi:

  • Minimum 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje Office paketa
  • Samostalnost u radu i odgovornost
  • Preciznost u obavljanju svakodnevnih zadataka
  • SS/VS/VSS – ekonomskog smera (smer – računovodstvo/finansije) je prednost
  • Poznavanje rada u Pantheon-u je prednost

Smart Vision kolektiv želi osobu koja je:

  • Organizovana i precizna
  • Analitična, sistematična i pouzdana
  • Fleksibilna, samostalna i brzo uči

Nudimo ti:

  • Početnu neto platu 28.000
  • Priliku da radiš u dinamičnom okruženju i usavršiš veštine koje već poseduješ, a možda i otkriješ neke nove talente
  • Podršku u svemu što će doprineti ostvarenju poslovnih ciljeva i tvom dobrom osećaju u našem timu
  • Prijatno društvo za jutarnju kafu i pomoć u svakoj prilici

Ukoliko smatraš da imaš navedene kvalitete i da ujedinjenim snagama i saradnjom možemo doći do najboljih rešenja i uspeha, pošalji nam svoj CV i propratno pismo do 24.08.2018.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji su ušli u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Smart Vision d.o.o.

    • Generala Militina Vlajica br.16, Beograd, Srbija
    • PIB: 104960344
    • Matični broj: 20279788

    Direktan link do oglasa