Konkurs je istekao.

Administrativno-finansijski saradnik

Tuplex SRB d.o.o.

Zemun (Beograd)

Adrese mesta rada

  • Beograd, Pazovački put 14-16, Zemun

15.02.2023.

Tuplex Srb d.o.o. je osnovana 2011. godine i iza sebe ima 12 godina uspešnog poslovanja u Srbiji i 33 godina uspešnog poslovanja u Evropi. Tuplex Srb d.o.o. je lider na našem tržištu u oblasti trgovine plastičnim materijalima za reklamu, građevinu i industriju. Osnovna delatnost je usmerena na uvoz i trgovinu plastičnih poluproizvoda. U svom sistemu snabdevanja ima preko 8.000 zadovoljnih klijenata koji su nas prepoznali kao pouzdanog partnera sa profesionalnim servisom i širokim asortimanom. Više informacija možete dobiti na našem sajtu www.tuplex.rs

Ukoliko ste odgovorni, sistematični i orijentisani na uspeh, nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima.

Zbog proširenja poslovanja otvaramo radno mesto za poziciju: Administrativno-finansijski saradnik (1 izvršilac)

TRAŽIMO:

  • Osobu za samostalno obavljanje poslova u sektoru finansija i administracije spremnu za odgovoran rad i posvećenost timskom duhu

USLOVI:

  • Minimalno SSS, VŠ/VSS ekonomskog ili sličnog smera je prednost
  • Znanje rada na računaru (MS Office, Excel)
  • Opšte poznavanje robno-finansijskog knjigovodstva
  • Radno iskustvo u poslovima ažuriranja poslovne dokumentacije na računovodstveno - finansijskim poslovima

OPIS POSLA:

  • Knjiženje izvoda, usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima na mesečnom i godišnjem nivou
  • Obrada ulazne i izlazne dokumentacije
  • Dinarsko i devizno plaćanje (Halcom)
  • Praćenje izlaznih i primljenih računa u SEF-u
  • Priprema i izrada dopisa, rešenja, ovlašćenja i drugih pojedinačnih akata iz delatnosti poslodavca (kompenzacije, asignacije i sl.)
  • Izrada izveštaja o obavezama i potraživanjima i ostalih izveštaja za praćenje planiranje i analizu poslovanja
  • Planiranje, praćenje i kontrola novčanih tokova u cilju obezbeđivanja tekuće likvidnosti kompanije
  • Saradnja sa finansijskim institucijama
  • Pribavljanje, ažurno vođenje i arhiviranje poslovne dokumentacije
  • Praćenje zakonske regulative vezane za finansijsko poslovanje
  • Obavljanje i drugih poslove vezane za radno mesto finansijski referent

ŠTA NUDIMO:

  • Mogućnost učenja, napredovanja i profesionalnog razvoja
  • Stalno zaposlenje i redovna plata, topli obrok u kompaniji - ketering
  • Dobar kolektiv i zdrava radna atmosfera
  • Uživanje u događajima koje organizuje kompanija tokom godine (team-building, proslave i sl.)

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    TUPLEX SRB d.o.o. Beograd

    Pravi uspeh zahteva hrabrost i jaku veru u uspeh. 90tih godina kada smo počeli sa radom Poljska je bila u velikim ekonomskim i političkim transformacijama. Investiranje u plastiku je bilo veoma malo i neuobičajeno i izgledalo je kao veliki rizik. Ohrabreni rečima jednog lika iz filma "The Graduate", prema kome je plastika budućnost odlučili smo da preuzmemo rizik.Verujemo da ne treba ograničavati snove, pa smo od početka verovali da će naša kompanija postati svetska i jedna od vodećih u industriji.…

    Direktan link do oglasa