Konkurs je istekao.

Administrativno - knjigovodstveni radnik

CTC UNIT d.o.o.

Šimanovci

22.11.2020.

CTC-UNIT d.o.o., distributerska kuća pod čijim okriljem se nalaze brendovi Clatronic, AEG, Profi Cook, OKT, Panasonic, Philips Lighting, Texell i Bormioli Rocco, Geyser, Tefal traži odgovornu i ambicioznu osobu, željnu učenja i dokazivanja koja bi svojim radom doprinela daljem razvoju firme na radnoj poziciji: Administrativno-knjigovodstveni radnik.

Neophodni uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema (prednost ekonomski smer)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, LibreOffice)
  • Poznavanje robno-materijalnog knjigovodstva
  • Radno iskustvo (u oblasti administracije)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Komunikacijske veštine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odlične organizacijske sposobnosti
  • Tačnost, ažurnost i odgovornost u radu

Zaduženja:

  • Priprema potrebne dokumenetacije za uvoz i carinjenje robe
  • Izrada domaćih i ino kalkulacija
  • Izrada domaćih i ino faktura
  • Priprema dokumentacije za računovodstvo
  • Ažuriranje i arhiviranje dokumentacije
  • Izrada izveštaja
  • Evidencija ulazno izlazne pošte, slanje i prijem uzoraka
  • Prijem, zavođenje i slanje pošte
  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima
  • Komunikacija sa kupcima i dobavljačima vezano za poslovnu dokumentaciju i prijem i otpremu dokumenata
  • Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugog potrošnog materijala
  • Ostali zadaci po nalogu pretpostavljenog

Prednost:

  • Poznavanje poslovnog programa Calculus

Sve prijave biće razmatrane u punoj poverljivosti a samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani. Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma isklučivo u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto.

    • Nićifora Ninkovića 5/2, Beograd, Srbija
    • PIB: 100171520
    • Matični broj: 17331035

    Direktan link do oglasa