Konkurs je istekao.

Administrativno - tehnički sekretar

Danieli Systec Engineering d.o.o.

Beograd

23.07.2018.

Danieli Systec Engineering d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Unos i kontrola podataka za dalju računovodstveno-administrativnu obradu
  • Priprema razne putne i druge dokumentacije
  • Saradnja u administrativnim-logističkim poslovima sa zaposlenim osobama, prevashodno tehničkih struka i osobama iz poslovnog okruženja koja podrazumeva komunikaciju na srbskom i engleskom jeziku
  • Timski rad u poslovima logistike i administracije

Uslovi:

  • Viša/visoka stručna sprema ekonomskog, logističkog ili filološkog usmerenja ili srednja stručna sprema sa više godina iskustva u administrativno-logističkim poslovima
  • Poznavanje imigracionih poslova
  • 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje rada na računaru u Windows okruženju
  • Odlično poznavanje MS Office programskog paketa, posebno Excel
  • Znanje engleskog i italijanskog jezika
  • Samostalnost, izražene komunikacijske veštine, organiziovanost i odgovornost
  • Timski rad kao i otvorenost za različitost i izazove
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:

  • Poznavanje drugih stranih jezika

Način prijave: Molimo pošaljite vaš CV kao i prijavu za posao na engleskom jeziku elektronskim putem.

Vrsta zaposlenja: Na određeno vreme; mogućnost na neodređeno.

Rok za konkurisanje: 23.07.2018.

    O nama Danieli Systec Engineering d.o.o. predstavlja jednu od najvećih kompanija na području industrijske automatizacije i procesne kontrole u Srbiji i u tom pogledu  pruža inženjerska i servisna rešenja u metalnoj industriji širom sveta. Kompanija je osnovana 2008. godine u Smederevu, gde se nalazi i pravno sedište. Administrativno sedište je u kancelariji u Beogradu, a od 2019. godine posluje i kancelarija u Nišu. Kao deo Systec grupe, usko sarađujemo i…

    Direktan link do oglasa