Konkurs je istekao.

Administrator finansijskog knjigovodstva

Opposite fashion d.o.o.

Zemun (Beograd)

Adrese mesta rada

  • Beograd, Batajnički drum 23

22.08.2020.

Opposite Fashion d.o.o. je modno orjentisana kompanija koja se bavi veleprodajom i maloprodajom svih tipova ženske, muške i dečije obuće i aksesoara pod svojim brendom „OPPOSITE".

U stalnoj smo potrazi za osobama koje žele da ulože u svoj i razvoj kompanije, da podele sa nama svoje ideje, energiju, entuzijazam i da napreduju zajedno sa kompanijom.

Zbog povećanja obima posla tražimo kandidate za poziciju:

(Beograd)

Opis posla/ pozicije:

  • Zavođenje, knjiženje domaćih i ino ulaznih faktura
  • Kontrola evidentiranja svih poslovnih promena u skladu sa MRS i MSFI, važećom zakonskom regulativom, propisima i standardima
  • Izrada i knjiženje kompenzacija
  • Blagajničko poslovanje
  • Vođenje i kontrola prodaje putem administrativnih zabrana
  • Usaglašavanje obaveza i potraživanja
  • Aktivno učesće u pripremi za mesečna, kvartalna i godišnja izveštavanja
  • Praćenje i kontrola troškova
  • Izrada različitih izveštaja i analiza po zahtevu višeg menadžementa
  • Poznavanje zakonodavne regulative i obračuna poreza na dodatu vrednost
  • Usaglašavanje stanja - kupaca, dobavljača, kredita, lizinga, poreza i ostalih obaveza i potraživanja
  • Dinarsko i devizno plaćanje (nalozima i elektronski) u skladu sa nalogom nadređenih
  • Izrada predloga za kompenzacije, asignacije i cesije, štampanje i slanje IOS-a
  • Vođenje knjige putnih naloga i blagajne
  • Praćenje priliva i odliva na svim poslovnim računima i pravovremeno obaveštavanje komercijale i nadređenih
  • Izrada potrebnih pregleda i izveštaja za poslovne banke i rukovodstvo
  • Vođenje evidencije osnovnih sredstava i praćenje ulaganja
  • Prati stanje zaduženosti kod banaka
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • Vođenje evidencije ulaznih, izlaznih faktura, prijem i slanje ostale dokumentacije
  • Vrši kontrolu ispravnosti dokumentacije
  • Usaglašava stanja i vrši sravnjеnja sa kupcima i dоbavljačima
  • Pо nalоgu rukоvоdiоca оstvaruје kоntaktе sa bankama i pоrеskоm upravоm i izvršava i drugе pоslоvе iz dеlоkruga računоvоdstva
  • Ostali administrativni poslovi
  • Arhiviranje dokumentacije

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • VSS – ekonomski ili srodni fakultet
  • minimum tri godine radnog iskustava na sličnim poslovima
  • Poželjno poznavanje rada u programu Pantheon
  • Poznavanje zakonske regulative koja uređuje poslovanje računovodstvene funkcije
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)

Nudimo:

  • Atmosferu i okruženje koji promovišu timski duh i dobre odnose među kolegama
  • Individualni plan razvoja – usavršavanje kroz internu i eksternu edukaciju
  • Mogućnost napredovanja

Radne biografije slati elektronskim putem.

    • Batajnički drum 23, Beograd, Srbija
    • PIB: 108739216
    • Matični broj: 21058165

    Direktan link do oglasa