Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Imamo veliko iskustvo u prehrambenoj industriji I proizvodnji proizvoda za ishranu dece uzrasta od 4+ meseca. Naša moderna fabrika svojom tehnološkom opremljenošću zadovoljava svetske standarde i predstavlja jednu od najvećih investicija u Srbiji, koja je vredna čak 34 miliona evra. Pozivamo te da budeš deo uspešnog i ambicioznog tima koji raste i postavlja nove standarde u proizvodnji hrane za naše najmlađe.

Trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će nam se pridružiti na poziciji:

Administrator ljudskih resursa

Lokacija: Beograd, Dobanovci

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • Tačnost kadrovske evidencije u bazi zaposlenih
  • Administrativno-stručni poslovi u vezi zasnivanja, trajanja i prestanka radnog odnosa zaposlenih
  • Vođenje kadrovske arhive u skladu sa važećim propisima
  • Izdavanje potvrda iz domena radnog odnosa
  • Usklađivanje svih akata firme sa promenama Zakona o radu
  • Kontrola obračuna i vođenje evidencije o zaradama zaposlenih angažovanih na druge načine (omladinska zadruga, agencije)

Uslovi:

  • VI/VII stepen stručne spreme
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Znanje engleskog jezika (tečan govorni i pisani)
  • Znanje rada na računaru (Word, Excell, PowerPoint, Internet browser)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Ukoliko ste ambiciozni, proaktivni, timski orijentisani, motivisani, odgovorni i želite da budete deo tima koji će postaviti temelje i stubove budućeg poslovanja prijavite se.

Sve prijave će biti razmatrane u punoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani

Rok za konkurisanje: 23.10.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Fabrika dečje hrane d.o.o.

  • SRBIJA, Beograd, Maršala Tita 206 Dobanovci
  • PIB: 109621330
  • Matični broj: 21212270
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.