Konkurs je istekao.

Administrator špedicije

M&M Militzer & Münch Transport & Logistics d.o.o.

Beograd (Dobanovci)

Adrese mesta rada

  • Dobanovci, Beogradska 7A

27.05.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Opis posla:

  • ažuriranje, unos i izmena podataka o robi u skladu sa normativima;
  • priprema dokumenata za realizaciji postupaka aktivnog i pasivnog oplemenjivanja, privremenog uvoza i privremenog izvoza (promena odobrenja, završetak postupaka, praćenje i produženje rokova, razduženje, uništenje otpada i sl.);
  • izrada izveštaja u skladu sa poslovnim zadacima;
  • generisanje JCI;
  • obavljanje ostalih poslova po nalogu rukovodioca odeljenja;
  • priprema i nošenje zahteva za sanitarnu inspekciju.

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme bilo koje struke;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket);
  • Izrazita komunikativnost;
  • Analitičnost, fleksibilnost i sklonost ka timskom radu;
  • Vozačka dozvola B kategorije,

Kandidatima nudimo:

Dinamičan, odgovoran posao, mogućnost profesionalnog rada i usavršavanja i organizovan prevoz od-do posla.

    Konkurs je istekao.

    M&M Militzer & Münch Transport & Logistics DOO

    Povezujemo Srbiju sa svetom! Tamo gde smo vam potrebni. Na 6 lokacija u Srbiji, naših 245 zaposlenih uvek ima pravi odgovor za potrebe špedicije i logistike. M&M je pozdan partner na koga klijenti i zaposleni mogu da se oslone. Kompanija M&M Militzer & Münch Srbija osnovana je u oktobru 2019. godine i za samo tri godine ostvarila je izuzetan uspeh, uspostavivši saradnju sa vodećim evropskim kompanijama. Zahvaljujući iskustvu, znanju, trudu, posvećenosti, kao i razvijenoj logističkoj…

    Direktan link do oglasa