Konkurs je istekao.

Administrator špedicije

M&M Militzer & Münch Transport & Logistics d.o.o.

Dobanovci, Beogradska 7A

23.08.2022.

Kompanija M&M Militzer & Muench Transport & Logistic d.o.o. objavljuje konkurs za poziciju administratora špedicije.

Opis posla:

  • Poslovna korespondencija;
  • Skeniranje dokumentacije.

Uslovi:

  • Poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima;
  • Iskustvo u korišćenju Microsoft Outlook, Excel.

Biografiju dostavljati isključivo elektronskim putem. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    M&M Militzer & Münch Transport & Logistics DOO

    Povezujemo Srbiju sa svetom! Tamo gde smo vam potrebni. Na 6 lokacija u Srbiji, naših 245 zaposlenih uvek ima pravi odgovor za potrebe špedicije i logistike. M&M je pozdan partner na koga klijenti i zaposleni mogu da se oslone. Kompanija M&M Militzer & Münch Srbija osnovana je u oktobru 2019. godine i za samo tri godine ostvarila je izuzetan uspeh, uspostavivši saradnju sa vodećim evropskim kompanijama. Zahvaljujući iskustvu, znanju, trudu, posvećenosti, kao i razvijenoj logističkoj…

    Direktan link do oglasa