Konkurs je istekao.

Advokat

Advokat Jasmin Kuralic

Novi Sad

18.06.2020.

ugovor puno radno vreme

Opis posla i zaduženja:

· Samostalno vođenje sastanaka sa klijentima

· Zastupanje klijenata na suđenjima, pred državnim organima

· Sačinjavanje procesnih i drugih pravnih akata

· U dogovoru sa advokatom Partnerom, koordinacija i organizacija poslova kancelarije  prema prioritetima, kontrola istih na dnevnom nivou

· Praćenje i organizacija rada advokatskih pripravnika

· Izveštavanje o rezultatima rada zajedno sa angažovanim konsultantima ka vlasniku advokatske kancelarije na nedeljnom i mesečnom nivou

· Sprovođenje utvrđenih pravila i dogovora razvoja advokatske kancelarije

· Obavljanje i drugih poslova iz domena delatnosti po nalogu vlasnika advokatske kancelarije

Uslovi za kandidate su sledeći:

· Minimum dve godine radnog iskustva – u advokatskim kancelarijama koje se bave privrednim i građanskim pravom

· Odlično poznavanje rada u MS Office paketu

· Savesnost, odgovornost i preciznost u radu

· Odlične organizacione sposobnosti

· Visok stepen komunikacije sa klijentima

· Motivacija da ostvaruje vrhunske rezultate

· Za svoj rad odgovara vlasniku advokatske kancelarije

Odgovornosti:

· Poštovanje zadatih rokova i ciljeva

· Preduzimljivost, preduzimanje inicijative, inovativnost i kreativnost

· Kvalitetno obavljanje posla i u skladu sa Zakonom i pravilima struke poslovanja poslodavca

· Odgovornost za obaveze prema Zakonu o advokaturi

Zaposlenima nudimo:

· Mogućnost napredovanja, konstantnog učenja i profesionalnog razvoja

· Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju

· Motivacione uslove razvoja i napredovanje

· Bonus na zaradu za dobre rezultate rada

  • Strazilovska 19, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 108834294
  • Matični broj: 05793467

Direktan link do oglasa