Konkurs je istekao.

Advokatski pripravnik

Avramović i Partneri

Beograd

04.10.2022.

Advokatsko ortačko društvo „Avramović i Partneri“ iz Beograda raspisuje oglas za prijem u radni odnos Advokatskog pripravnika, mesto rada Beograd.

Opis posla:

  • Pravno savetovanje i zastupanje klijenata pred sudovima i drugim državnim organima, uz odgovarajuću mentorsku obuku;
  • Ažurno izveštavanje o statusu predmeta;
  • Prikupljanje i obrada dokumentacije značajne za predmet;
  • Sastav podnesaka i dopisa, komunikacija i saradnja sa klijentima, odgovaranje na telefonske i e-mail upite, primanje i slanje dnevne obične i e-mail pošte i vođenje evidencije o tome;
  • Ostali poslovi po nalogu direktora društva.

Neophodni uslovi i kompetencije kandidata:

  • Diploma pravnog fakulteta;
  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft Office);
  • Samostalnost, pouzdanost, sistematičnost i analitičnost u radu;
  • Komunikativnost i spremnost za timski rad;
  • Dobra organizovanost, sposobnost adekvatne prioritizacije posla;
  • Visok nivo odgovornosti.

Uslovi koje nudimo:

  • Zasnivanje radnog odnosa;
  • Mogućnost stručnog usavršavanja u advokatskoj kancelariji sa višedecenijskom tradicijom;
  • Rad u dinamičnom okruženju pogodnom za sticanje praktičnih znanja i iskustva u različitim oblastima prava;
  • Adekvatna zarada (uz prijavu na obavezno socijalno osiguranje), dodatno obezbeđena ishrana u toku rada;
  • Mogućnost napredovanja u pogledu visine zarade i nastavka rada u kancelariji nakon položenog pravosudnog ispita.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i smatrate da posedujete potrebna znanja i sposobnosti, budite slobodni da pošaljete vašu biografiju.

Advokatsko ortačko društvo Avramović i Partneri zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    • Kraljice Natalije 35, Beograd, Srbija
    • PIB: 105250270
    • Matični broj: 20344202

    Direktan link do oglasa