Konkurs je istekao.

Advokatski pripravnik/pripravnica

Advokatska kancelarija Simić & Saradnici

Beograd

04.09.2019.

Advokatska kancelarija Simić&Saradnici se bavi pružanjem pravne pomoći skoro dve decenije. Kroz taj vremenski period zastupali smo i savetovali veliki broj eminentnih domaćih i inostranih kompanija. U potrazi smo za novim članom našeg pravnog tima koji će nam pomoći da zadovoljimo potrebe naših klijenata kao i da u svakom smislu unapredimo naše poslovanje.

Potreban nam je:

Beograd

Ako ste nedavno završili pravni fakultet i želite da se priključite timu naše advokatske kancelarije potrebno je:

  • Da želite da advokatura bude Vaš životni poziv
  • Da imate timski duh i da ste odgovorni
  • Da ste ambiciozni i motivisani
  • Da ste preduzimljivi i spremni na izazove
  • Da ste spremni na istraživanje i stalno učenje
  • Da ste elokventni

Uslovi:

  • Završen pravni fakultet
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, internet, brzo kucanje)
  • Poznavanje bar jednog stranog jezika (nivo B2 i viši)

Mi nudimo:

  • Rad u prijatnom i dinamičnom okruženju
  • Advokata mentora koji će biti zadužen za Vašu pripravničku obuku, usavršavanje, osposobljavanje za samostalnost u radu i evaluaciju
  • Kontakte sa uspešnim domaćim i stranim kompanijama
  • Nastavak saradnje nakon položenog pravosudnog i advokatskog ispita

Opis posla advokatskih pripravnika i pripravnica se sastoji od:

  • Vođenja predmeta (pisanje podnesaka, odlasci na suđenja, komunikacija sa sudovima i drugim državnim organima, komunikacija sa drugim advokatima, klijentima itd.)
  • Prisustvovanje i učestvovanje na sastancima
  • Sastavljanje izveštaja po potrebi
  • Stručno usavršavanje i proučavanje propisa
  • Izvršavanje drugih naloga od strane advokata u svrhu obavljanja posla

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoj detaljan CV sa motivacionim pismom pošalju elektronskim putem. Nepotpune i neuredne prijave nećemo uzimati u razmatranje. Pozivaćemo kandidate na razgovor od prvog dana konkursa, redosledom prijema prijava. Advokatska kancelarija zadržava pravo da prekine konkurs ukoliko se odluči tokom trajanja konkursa za određenog kandidata.

Rok za konkurisanje: 04.09.2019.

    Konkurs je istekao.

    Advokat Simić Dejan

    • Bulevar Oslobođenja 114, Beograd, Srbija
    • PIB: 100379314
    • Matični broj: 55182515

    Direktan link do oglasa