Konkurs je istekao.

Agent - konsultant prodaje

MM team consulting

Novi Sad

30.08.2018.

MM TEAM CONSULTING je kompanija sa dužom tradicijom konsultantskih usluga iz područja direktnog marketinga na teritoriji Srbije. Na putu ostvarenja novih poslovnih uspeha i daljeg razvoja poslovanja, pozivamo vas da nam se pridružite na radnom mestu:

Lokacija: Novi Sad

Uslovi za kandidate:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Spremnost na učenje i usavršavanje
  • Orijentisanost ka ostvarenju ciljeva
  • Komunikativnost i elokventnost
  • Osnovno poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Svakodnevno komuniciranje sa našim kupcima širom Srbije
  • Rad sa stalnim klijentima
  • Aktivno učestvovanje u poboljšanju poslovanja

Pružamo vam:

  • Profesionalnu obuku
  • Redovnu zaradu (fiksni deo + varijabilni deo) bez gornjeg limita
  • Rad u prijatnom i dinamičnom okruženju bez pritiska
  • Bonuse i stimulacije
  • Rad samo u prepodnevnoj smeni

Obezbedite sebi zaradu spram ličnih želja i potreba i prijavite se.

 Rok za konkurisanje: 30.08.2018.

    • Alibegovac 61 21131, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 109124438
    • Matični broj: 63946656

    Direktan link do oglasa