Konkurs je istekao.

Agent prodaje (komercijalista) na terenu

Jamnica d.o.o.

Beograd, Čačak, Niš, Aranđelovac, Loznica, Valjevo, Šabac, Pančevo, Vršac, Kovin, Smederevo, Svilajnac, Leskovac, Vranje, Pirot, Prokuplje, Bor, Negotin, Kladovo, Zaječar, Kragujevac, Jagodina, Kruševac, Kraljevo, Užice, Novi Pazar

15.04.2015.

“Jamnica” d.o.o. Beograd je distributer poznatih brendova kao što su Mg Mivela, Jana i Red Bull. Pripadamo Agrokor koncernu. Znamo da je uslov za uspeh na tržištu tim čiji su članovi stručni, vredni  i motivisani pojedinci, koji žive iste vrednosti. Zato smatramo da su ljudi najvredniji deo naše kompanije. Omogućavamo razvoj stručnosti, ohrabrujemo timski rad, podržavamo kreativnost i podstičemo promene na bolje.

Za potrebe daljeg razvoja biznisa potrebni su nam novi članovi  tima na poziciji

Opis posla i odgovornosti:

  • obilazak kupaca po unapred definisanim rutama
  • razvoj odnosa sa postojećim i uspostavljanje saradnje sa novim kupcima
  • odgovornost za realizaciju prodajnog plana
  • naplata potraživanja
  • izveštavanje

Uslovi:

  • radno iskustvo od minimum 3 godine na sličnim poslovima
  • minimalno srednja stručna sprema
  • poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • vozačka dozvola B kategorije i korišćenje sopstvenog vozila uz naknadu
  • prodajne, pregovaračke i komunikacione veštine

Nudimo:

  • priliku za sopstveni razvoj
  • edukaciju
  • mogućnost napredovanja
  • odgovoran posao
  • podršku

Ukoliko želite da nam se pridružite i smatrate da Vaš profil odgovara traženom opisu posla, pošaljite nam Vaš CV (biografiju) na adekvatnu mail adresu:

komercijalista.beograd@jamnica.rs

za Beograd, Aranđelovac, Loznica, Valjevo, Šabac, Pančevo, Vršac, Kovin, Smederevo, Svilajnac

komercijalista.vojvodina@jamnica.rs

za Vojvodinu (bez južnog Banata) sa akcentom na gradove: Novi Sad, Subotica, Sombor, Šid, Vrbas, Kikinda, Zrenjanin

komercijalista.jug-istok@jamnica.rs

za Niš, Leskovac, Vranje, Pirot, Prokuplje, Bor, Negotin, Kladovo, Zaječar i okolinu

komercijalista.zapad@jamnica.rs

za Kragujevac, Jagodinu, Kruševac, Kraljevo, Čačak, Užice, Novi Pazar i okolinu

Kontaktiraćemo samo kandidate koji prođu selekcioni postupak ispunjenja definisanih uslova.

Rok za konkurisanje: 15.04.2015.

    Direktan link do oglasa