Konkurs je istekao.

Agent prodaje neživotnih osiguranja

AMS osiguranje a.d.o.

Srbija

16.09.2018.

„AMS Osiguranje“ a.d.o. je domaća osiguravajuća kompanija sa dugom tradicijom poslovanja, koja obavlja poslove neživotnih osiguranja. Svoje ime i status izgradilo je nudeći paletu proizvoda osiguranja, prilagođenih potrebama klijenata i domaćim uslovima poslovanja. Rasprostranjena prodajna mreža, ažurnost prilikom isplate šteta, stručan kadar i profesionalan odnos prema klijentima, obezbedile su AMS Osiguranju stabilnu tržišnu poziciju. Dobri uslovi rada i stimulativno okruženje zaposlenima daju priliku za razvoj svoje profesionalne karijere, pohađanjem seminara, kurseva i raznih internih i eksternih stručnih radionica.

Potreban nam je:

Srbija

Opis poslova:

  • uspostavljanje i širenje mreže poslovnih kontakata
  • popunjavanje ponuda i zaključenje ugovora o osiguranju
  • praćenje naplate po zaključenim ugovorima o osiguranju
  • ostvarivanje zadatih planova prodaje
  • izveštavanje o ostvarenim rezultatima
  • obavljanje drugih poslova iz nadležnosti organizacione jedinice

Zahtevi:

  • srednja stručna sprema
  • ambiciozan pristup radnim zadacima
  • fokusiranost na postizanje rezultata
  • sklonost ka timskom radu
  • aktivno korišćenje računara (MS Office, internet)

Dodatni zahtevi:

  • izražene prodajne sposobnosti
  • izvanredne veštine pregovaranja i komunikacije
  • poznavanje tržišta i razvijena mreža poslovnih kontakata

Nudimo:

  • stabilno radno okruženje
  • mogućnost napredovanja
  • mogućnost zarade u zavisnosti od Vašeg angažovanja
  • rad u pozitivnoj atmosferi
  • stručno usavršavanje

Rok za konkurisanje: 16.09.2018.

    • Ruzveltova 16, Beograd, Srbija
    • PIB: 100000563
    • Matični broj: 17176471

    Direktan link do oglasa