Konkurs je istekao.

Agent prodaje turističkih aranžmana

Dream Land Travel

Beograd

29.02.2020.

Turistička agencija Dream Land bavi se prodajom turističkih aranžmana u zemlji i inostranstvu od 2012. godine. Uz odličnu saradnju koju imamo sa renomiranim imenima iz sveta turizma gradimo reputaciju efikasne i pouzdane agencije i tour operatora, sa željom da našim korisnicima pružimo najbolju uslugu. Svoju poslovnu filozofiju baziramo na kreiranju ponuda prema potrebama i zahtevima putnika. Bavimo se takođe i prodajom avio karata, rent a car uslugama, kongresnim i receptivnim turizmom.

Potreban nam je:

Beograd

Uslovi:

  • Minimum VS ili VSS
  • Minimum 1 godina radnog iskustva u delu poslovanja turističkih agencija
  • Obavezno poznavanje engleskog
  • Obavezno poznavanje rada na računaru (Office – napredno znanje)
  • Poznavanje rada na rezervacionim sistemima
  • Iskustvo u administrativnim poslovima
  • Iskustvo u poslovnoj komunikaciji

Zaduženja:

  • Rezervacija i prodaja redovnih turističkih aranžmana i putnog osiguranja (osnovno zaduženje)
  • Komunikacija sa klijentima i partnerima u zemlji i inostranstvu
  • Komunikacija sa dobavljačima usluga u zemlji i inostranstvu
  • Izrada ponuda i programa putovanja za inostrane i domaće klijente
  • Rad sa postojećim i potencijalnim korporativnim klijentima i ugovaranje poslova
  • Rad na internet prezentaciji agencije (website-u)
  • Administrativni poslovi

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Službena i studijska putovanja
  • Beneficije rezervacije putovanja pod posebnim uslovima u privatne svrhe
  • Prijatno radno okruženje

Rok za konkurisanje: 29.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    Kuća putovanja doo - Dream Land

    Turistička agencija Dream Land bavi se prodajom turističkih aranžmana u zemlji i inostranstvu od 2012. godine. Uz odličnu saradnju koju imamo sa renomiranim imenima iz sveta turizma gradimo reputaciju efikasne i pouzdane agencije i tour operator-a, sa željom da našim korisnicima pružimo najbolju uslugu. Svoju poslovnu filozofiju baziramo na kreiranju ponuda prema potrebama i zahtevima putnika. Bavimo se takođe i prodajom avio karata, rent a car uslugama, kongresnim turizmom...

    Direktan link do oglasa