Preduzeće Orbico d.o.o. Beograd je deo Orbico grupacije specijalizovane za FMCG distribuciju u 20 zemalja.

Orbico Beograd je zastupnik i distributer za brendove: Loreal, Bonux, Pringles, Čunga Lunga, Pompea, Mattel, Spin Master, Varta, Remington, Russell Hobbs, Dalin.

Preduzeću Orbico d.o.o. potreban

AGENT PRODAJE

(teritorija cele Srbije)

Opis posla:

  • Odgovornost za ispunjavanje prodajnih ciljeva
  • Adekvatna pokrivenost regije za koju je zadužen (DPSM, broj dnevnih faktura)
  • Naplata potraživanja
  • Brzo uvođenje novih brendova i ulistavanje novih proizvoda

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Rad u MS Office-u
  • Vešt u organizaciji posla i prioriteta
  • Poželjno iskustvo u prodaji

Poželjne osobine koje kandidati treba da poseduju:

  • Motivisanost, energičnost i elokventnost
  • Sposobnost izvršavanja zadataka u rokovima
  • Snažna radna etika i lični integritet
  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost, odgovornost
  • Spremnost na timski rad

Nudimo Vam:

  • Izazovan posao u mladom i dinamičnom timu.
  • Stimulativna zarada
  • Priliku za sopstveni i profesionalni razvoj u međunarodnoj organizaciji

Radno mesto: Srbija

Zahteve i biografije slati elektronskim putem najkasnije do 11.12.2018. godine.

Konkurišite
Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Prosledite mu oglas!

Preporučite oglas

Pozdrav ,

je nakon pregleda oglasa na sajtu Poslovi.infostud.com poželeo/la da vam preporuči ovaj oglas jer smatra da bi vam on mogao biti interesantan.

Kako biste videli o kom oglasu je reč, kliknite na: Agent prodaje

Prijavite problem sa oglasom

Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com i poslodavci neće biti u prilici da ga pročitaju.

Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati za oglas.

Štampa

Podelite na društvenim mrežama:

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 1.00
  • Broj glasova: 1

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca ORBICO D.O.O. BEOGRAD

Orbico doo,  deo je Orbico grupe koja trenutno broji svoju prisutnost u 20 zemalja u regionu. Mi smo distributeri velikog  broja brendova širokog asortimana, od proizvoda za negu i lepotu, tekstilnih i prehrambenih prozvoda, do motornih maziva i auto delova. Naše poslovanje podrazumeva prodaju, distribuciju i logistiku naši proizvoda kao  i razvoj uspešnih poslovnih odnosa sa našim poslovnim partnerima.

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.