Konkurs je istekao.

Agent prodaje

Telehome group d.o.o.

Beograd

08.07.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Telehome group d.o.o., ovlašćeni partner Telekom Srbija Grupe (MTS Moja Supernova, Msat) usluga, raspisuje oglas za radnu poziciju: AGENT PRODAJE

Usled povećanja obima posla otvoren je konkurs za komunikativne, energične i ambiciozne, sa ili bez iskustva u prodaji. Pozicija agenta prodaje obuhvata kako rad u call centru tako i d2d prodaju na terenu, što omogućava zaposlenima veću slobodu i fleksibilnost u radu i pronalaženju novih potencijalnih korisnika.

Ukoliko voliš izazove koje donosi prodaja i rad u dinamičnom okruženju, ovo je tvoja prilika.

Zaduženja:

  • Prezentacija i prodaja usluga (televizije, interneta, fiksne i mobilne telefonije) potencijalnim korisnicima;
  • Pozivanje korisnika iz već unapred pripremljenih baza podataka
  • Informisanje korisnika o karakteristikama proizvoda i usluga, njihovim cenama, promocijama...;
  • Obilazak potencijalnih kupaca i prezentacija ponuda po principu door to door (od vrata do vrata);
  • Telefonska prodaja;
  • Unošenje i kreiranje radnih naloga u odgovarajuće aplikacije, zaključivanje korisničkih zahteva i usluga.

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima ugovaranja prodaje;
  • Komunikativnost, elokventnost i ljubaznost u komunikaciji sa ljudima;
  • Sposobnost za timski rad kao i samostalno;
  • Interesovanje za oblast telekomunikacija (prednost);
  • Znanje engleskog jezika (poželjno).

Ponuda:

  • Fiksna plata plus bonus od svake pojedinačne prodaje;
  • Fiksno radno vreme
  • Obuka i stručno usavršavanje u domenu prodaje:
  • Rad u mladom i pozitivnom timu.

Ako sebe vidiš u ovom opisu posla, pošalji nam svoju biografiju.

    Konkurs je istekao.

    Telehome group doo

    • Dušana Radovića 5d, Beograd, Srbija
    • PIB: 111536343
    • Matični broj: 21498378

    Direktan link do oglasa