Konkurs je istekao.

Agent za prodaju i zakup nekretnina

Beli Grad nekretnine d.o.o.

Beograd

20.02.2020.

Kompanija:
Beli grad nekretnine

Adresa:
Beograd, Ratka Mitrovića br. 189

Veb sajt:

Preduzeće BELI GRAD NEKRETNINE d.o.o. iz Beograda raspisuje konkurs za radno mesto:

Beograd

Potrebni su nam agenti za posredovanje u prometu i zakupu nepokretnosti.

Želimo odgovorne, organizovane, pouzdane i istrajne agente u svom timu.

Opis posla:

  • Posao je kombinacija kancelarijsko-terenskog rada.
  • Dinamičan, omogućava brzo napredovanje, stalnu edukaciju i dobru zaradu.
  • Savetovanje pri prodaji, kupovini i zakupu nekretnina.

Kvalifikacije:

  • Minimum SSS.
  • Osnove pregovaranja, dobre komunikacione veštine.
  • Samostalnost u razmišljanju i radu.
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Timski igrač.
  • Poželjno: Posedovanje licence agenta za posredovanje u prometu i zakupu nepokretnosti.

Radno iskustvo:

  • Poželjno je radno iskustvo na obavljanju poslova agenta ili menadžera pri posredovanju u prometu i zakupu.
  • Radno iskustvo nije neophodno.

Nudimo:

Licenciranim agentima sa iskustvom:

  • Stalni radni odnos, odličan procenat, bonusi, dobre radne uslove i prijatno radno okruženje, službeni telefon, oglašavanje kompletne ponude, mogućnost napredovanja.

Licenciranim agentima bez iskustva:

  • Fiksnu platu, radni odnos, kvalitetnu obuku i pripremu za samostalan rad, odlične radne uslove i prijatno radno okruženje, mogućnost napredovanja i ostvarivanja profesionalnih ciljeva, službeni telefon.
  • Kandidatima bez licence nudimo obuku kroz praktičan rad, kao i pomoć u cilju dobijanja odgovarajuće licence.

Očekujemo Vaše prijave.

Rok za konkurisanje: 20.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    BELI GRAD NEKRETNINE d.o.o.

    • Ratka Mitrovića 189, Beograd, Srbija
    • PIB: 109734087
    • Matični broj: 21232874

    Direktan link do oglasa