Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Agencija za promet nepokretnosti TAŠ sa sedištem u strogom centru Kragujevca, Kralja Petra 31 (pešačka zona), telefoni  i , je osnovana 1990. godine i bavi se kupoprodajom kuća, stanova, zemljišta i lokala na teritoriji grada Kragujevca.

Potrebni ste nam na poziciji:

Agent za prodaju nekretnina

2 izvršioca za grad Kragujevac

OPIS POSLOVA:

Zanimanje agenta za nekretnine je veoma dinamično i uzbudljivo, sa velikom slobodom organizovanja vremena i obaveza, fleksibilnim radnim vremenom, zanimanje koje inspiriše ali koje je istovremeno i izazov jer zahteva celokupnu posvećenost i istrajnost zaposlenog. Obavlja se delom u kancelariji (priprema prezentacija nekretnina, priprema ponuda, edukacija, pretraga baze podataka, itd.), a delom na terenu (pokazivanje nekretnina kupcima, prijem nekretnina za prodaju, sastanci oko pregovora, itd.). Posao Agenta podrazumeva praćenje klijenata u kupoprodajnom procesu od početka do kraja.

VI STE PRAVI KANDIDAT ZA NAS UKOLIKO:

  • Želite da iskoristite priliku da budete deo najstarije i najuspešnije Agencije u ovom poslu
  • Pozitivno vrednujete sebe i verujete u sopstvene sposobnosti
  • Posedujete samokontrolu i samomotivaciju
  • Dobro ste organizovani, preduzimate inicijativu i ne odustajete
  • Imate pozitivan stav i optimistični ste
  • Posedujete samopouzdanje, hrabrost i odlučnost
  • Želite uspeh i istrajni ste u tome

NUDIMO VAM:

  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju
  • Besplatnu obuku i stručno usavršavanje
  • Korišćenje službenog vozila, računara i mobilnog telefona
  • Zaradu bez limita, prema učinku

USLOVI ZA PRIJAVU:

  • Obavezno SSS i posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika, rada na računaru i internetu
  • Poželjno iskustvo u prodaji (može i bez njega)

Doneti odštampani CV u prostorije Agencije u ulici Kralja Petra 31 (pešačka zona), Kragujevac.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Rok za prijavu kandidata i donošenje CV je 24.10.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.