Konkurs je istekao.

Agent za realizaciju kredita

Perimex d.o.o.

Beograd

15.02.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Perimex d.o.o. iz Beograda bavi se procesom realizacije kredita. Perimex je poslovni saradnik Miro Kredit AG kompanije koja se bavi realizovanjem kredita na Švajcarskom tržištu još od 1978. godine.

Naš tim je u potrazi za pojačanjem!

u Beogradu

Opis posla:

  • Poslovna korespodencija sa saradnicima i klijentima iz Švajcarske
  • Informisanje klijenata o ponudi
  • Obrada pristiglih zahteva putem telefona ili email-a
  • Savetovanje klijenata i obrada njihovih zahteva
  • Ubedljivost i ciljna orijentisanost u prodaji
  • Inicijativa u unapređenju poslovanja

Uslovi:

  • Poznavanje francuskog jezika (odlično poznavanje francuskog  jezika - C1/C2)
  • Visok nivo znanja rada na računaru (Office paket,..)

Sposobnosti:

  • Analitičnost i preciznost u radu
  • Komunikativnost i fleksibilnost
  • Timski rad
  • Sposobnost rada pod pritiskom

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okruženje
  • Mogućnost usavršavanja i napretka u karijeri
  • Ugovor na neodređeno vreme

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete biografiju (CV) sa fotografijom kao i motivaciono pismo kojim ćete stvoriti sliku o Vama i stimulisati selekcionu komisiju da baš Vas pozove na razgovor, najkasnije do 15.02.2019. Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Možda ste baš Vi prava osoba za pojačanje našeg tima!

    • Bulevar Mihajla Pupina 10i, Beograd - Novi Beograd, Srbija
    • PIB: 108317279
    • Matični broj: 20975237

    Direktan link do oglasa