Konkurs je istekao.

Alatničar

BISI d.o.o.

Stara Pazova

30.01.2020.

BISI d.o.o., Banovačka bb (kod kuće fudbala, industrijska zona istok), Stara Pazova

BISI d.o.o. je domaća firma sa sedištem u Staroj Pazovi koja se bavi proizvodnjom električnih delova. Proizvodnjom se bavimo više od 30 godina i svoje proizvode plasiramo u inostranstvo našim dugogodišnjim

partnerima, uglavnom u EU. Usled rasta i razvoja naše kompanije, potrebni su nam ozbiljni, vredni i odgovorni zaposleni za rad na poziciji:

Alatničar

Opis posla:

  • Izrada alata i delova za proizvodnju
  • Puštanje programske CNC obrade na mašinama i kontrola obrade
  • Održavanje i kontrola ispravnosti alata i modela
  • Proba alata i provera kvaliteta prvih uzoraka
  • Dijagnostika kvara na alatu i mašinskim sklopovima
  • Rešavanje tehničkih problema u vezi sa alatima i opremom
  • Obavljanje preventivne kontrole alata i opreme
  • Davanje predloga za unapređenje procesa proizvodnje, eliminaciju škarta, itd.
  • Kalibracija i provera kvaliteta gotovih proizvoda
  • Priprema i sastavljanje alata
  • Uhodavanje alata na presama
  • Izrada tehničke dokumentacije i crteža proizvoda i određenih delova
  • Izrada specifikacije proizvoda
  • Razvoj novih alata i uvođenje istih u redovnu proizvodnju

Uslovi:

  • Iskustvo u radu na CNC mašinama za obradu metala, i izradi alata za štanc i deformaciju lima
  • Rad u programima neophodnim za uspešno obavljanje zadataka kao što su:
    • AutoCAD, SolidWorks, Catia i slični
  • Neophodno radno iskustvo minimum tri godine na istim ili sličnim poslovima
  • Posvećenost u rešavanju problema i zadataka
  • Odgovornost, samostalnost, tačnost i smirenost u radu
  • Prednost kandidati iz bližih većih okolnih mesta: Novi Beograd, Zemun, Beograd, i drugi

Obezbedili smo Vam:

  • Dinamičan i interesantan rad u profesionalnom okruženju u perspektivnoj domaćoj kompaniji
  • Autonomnost u radu
  • Redovnu zaradu, u slučaju prekovremenog rada plaćene prekovremene sate
  • Stimulativno nagrađivanje
  • Usavršavanje i mogućnost napredovanja
  • Smeštaj u slučaju mesta prebivališta udaljenog od naše firme

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 30.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    BISI d.o.o.

    • Banovačka 24, Stara Pazova, Srbija
    • PIB: 104552170
    • Matični broj: 20188766

    Direktan link do oglasa