Konkurs je istekao.

Bravar - montažer

Aluroll d.o.o.

Batočina

01.05.2018.

Aluroll, doo, Batočina oglašava potrebu za zapošljavanjem na matičnoj lokaciji u Batočini

BRAVAR - MONTAŽER

8 izvršilaca

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u montaži
  • Poželjno poznavanje procesa zavarivanja
  • Poželjno posedovanje B i C kategorije

Opis poslova:

  • Vrši pakovanje robe u vozila za transport
  • Vrši ugradnju i servis pripremnjenih elemenata, sklopova i podsklopova na lokaciji kupca
  • Vrši pripremu elemenata, sklopova i podsklopova za isporuku/otpremu
  • Vrši kontrolu pozicija pre utovara i nakon montaže

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja.

            Kompanija svoje ugovorene obaveze prema zaposlenom izmiruje na vreme i u skladu sa važećim zakonima, te se od izabranog kandidata očekuje posvećenost prema poslu, ozbiljnost u radu i brzo savladavanje predviđenih zadataka. Predviđen probni rad u skladu sa stečenim veštinama.

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju zajedno sa fotografijom pošalju elektronskim putem ili dostave na adresu kompanije Karađorđeva 36, 34227 Batočina.

            Obezbeđen smeštaj za izabranog kandidata sa mestom stanovanja van teritorije Batočine.

Detaljnije informacije na tel. 034/506-022.

www.aluroll.rs

Rok za konkurisanje: 01.05.2018.

    Konkurs je istekao.

    Aluroll d.o.o. Batočina

    Aluroll doo je kompanija sa tradicijom dugom 45. godina uspešnog poslovanja u oblasti alu i Pvc proizvoda sa primenom u gradjevinskoj industriji.  Naša priča počinje davne 1978.god. Tokom proteklih godina uspešnog rada i kontinuiranog rasta,od male porodične radnje prerasli smo u jednu od najvećih kompanija koja se bavi proizvodnjom,prodajom, ugradnjom i servisom industrijskih i komercijalnih segmentnih i rolo vrata, roletni i komarnika, stolarije, krilnih i kliznih kapija, protivpožarnih i…

    Direktan link do oglasa