Konkurs je istekao.

Analitičar podataka u prodaji

A&P d.o.o. (Pepsi)

Kraljevo, Čačak, Kragujevac

15.09.2015.

A&P (Andreou and Paraskevaides) d.o.o. je ovlašćena punionica Pepsi proizvoda, sa sedištem u Dobanovcima, u Beogradu.

Pravno lice je osnovano u januaru 1998. godine od kada poseduje ekskluzivni ugovor o punjenju i prodaji Pepsi proizvoda sa PepsiCo International.

A&P d.o.o. nastoji da obezbedi zdrav rast poslujući u okruženju gde zaposleni, partneri, potrošači i zajednica prepoznaju naše kvalitete i vrednosti - odgovornost, integritet, pouzdanost, posvećenost i kompetentnost.

Za podršku našem timu prodaje tražimo kanditate za poziciju:

ANALITIČAR PODATAKA U PRODAJI

1 izvršilac

Opis posla:

  • Prikuplja, analizira, evaluira i izveštava na osnovu podataka u cilju povećanja produktivnosti prodaje
  • Prikuplja podatke o prodaji, naplati i trendovima i evaluira performanse na osnovu zadatih ciljeva
  • Analizira prodaju i naplatu, interpretira rezultate, predlaže promotivne aktivnosti i izmene u strukturi zaposlenih u Sektoru prodaje
  • Asistira menadžmentu u definisanju i kreiranju budžeta i ciljeva, a na osnovu uporednih analiza prodaje i ciljeva
  • Analizira linije poslovnih operacija za determinisanje profitabilnosti i kreira osnove za dalje akcije
  • Direktno odgovara Direktoru prodaje i zameniku direktora prodaje
  • Pomaže u definisanju ciljeva i prognoza pružajući neophodne informacije i smernice kako za kratkoročno tako i za dugoročno prognoziranje
  • Sprovodi kvantitativnu analizu uključujući ali ne i ograničavajući se na ROI, trendove, identifikuje i procenjuje mogućnosti i rizike, prognozira i vrši studije slucaja

Uslovi:

  • Zvanje diplomiranog ekonomiste / diplomirani inženjer organizacionih nauka – smer statistika i informatika
  • Dodatni uslovi: Osnove SQL programiranja, napredni korisnik Excel-a
  • Prosečna ocena tokom studiranja minimum 8
  • Vreme trajanja studija: 4-5 godina
  • Vozačka dozvola B Kategorije

Za prijavu na konkurs nije potrebno prethodno radno iskustvo.

Obuka za navedenu poziciju će biti u Beogradu i trajaće 6 meseci.

S obzirom da se radi o trening programu, poželjno je da kandidati budu sa stalnim prebivalištem iz područja Kraljeva, Čačka ili Kragujevca.

A&P d.o.o. vam nudi izazovnu i odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših prodajnih rezultata, molimo vas da svoju prijavu i biografiju, pošaljete elektronski.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Diskrecija dostavljeih biografija je zagarantovana.

Više informacija o A&P d.o.o. pronađite na www.pepsi.rs

 Rok za konkurisanje: 15.09.2015.

    Konkurs je istekao.

    A&P d.o.o.

    • Maršala Tita 204, Dobanovci, Beograd, Srbija
    • PIB: 100000032
    • Matični broj: 17178199

    Direktan link do oglasa