Konkurs je istekao.

Angular Developer

Typeqast Nederland B.V.

Remote

07.10.2022.

200.000,00 - 600.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

OPIS POSLA

Typeqast je holandska kompanija sa razvojnim centrima u Srbiji, Hrvatskoj i Rumuniji.

Kompanijska kultura je “people centric” i izuzetno vodimo računa o uslovima rada i timskoj atmosferi.

Nema rada preko vikenda, nema prekovremenih sati, nema rada tokom praznika i poziva dok ste na odmoru.

Smatramo da je preduslov uspešnosti jedne organizacije u zadovoljstvu individua koji rade i stvaraju u istoj.

Ponosni smo na činjenicu da gradimo izvrsne timove koji se trude da svakim danom budu sve bolji i koji uživaju u prihvatanju novih izazova.

Kao Frontend developer, radićete u agilnom timu koji omogućava izgradnju i usavršavanje neverovatnih softverskih platformi. Gradićete “pixel-perfect” aplikacije koje izgledaju i ponašaju se upravo onako kako su i dizajnirane. Budući da ćete često biti jedini Frontend developer, morate imati odgovarajuću stručnost u HTML-u, CSS-u i JavaScript-u. Što su bili komplikovaniji projekti u kojima ste učestvovali, to bolje; tražimo osobu sa stavom „sve može“.

Naši timovi brzo napreduju i neprestano se usavršavaju, kako u načinu rada, tako i u alatima koje koriste. Ako sa svojim timom volite da radite od početnog problema do isporuke najboljeg rešenja za naše kupce, ovaj posao je za vas!

OBAVEZE:

  • Pomoć pri definisanju potreba korisnika i kriterijuma prihvatanja
  • Aktivan rad na dizajnu, razvoju i primeni softvera
  • Potpuna implementacija (od prototipa dizajna do JavaScript-a) aplikacija za desktop i mobilne uređaje
  • Sprovođenje automatizovanih testova (E2E, integracija)

ISKUSTVO I VEŠTINE:

  • Odlično poznavanje JavaScript-a
  • Iskustvo u pisanju JS unit testova koristeći Jasmine ili neki drugi framework
  • Poznavanje Angular framework-a.
  • Temeljno razumevanje platforme, baze podataka, API-ja, sloja za keširanje, proksija i drugih veb servisa koji se koriste u sistemu
  • Poznavanje TypeScript-a
  • Odlično poznavanje HTML-a i CSS-a.
  • Iskustvo u radu u okruženju za Agile development
  • Poželjno je prethodno korišćenje CI/CD (GitHub, TeamCity)
  • Poznavanje rada u Git-u
  • Poželjno je iskustvo u radu sa AWS ili nekom drugom cloud platformom

ŠTA MI NUDIMO:

  • Rad sa modernim tehnologijama na uzbudljivim projektima za inostrane klijente
  • Rad u okviru iskusnih razvojnih timova
  • 25 dana godišnjeg odmora
  • Fleksibilno radno vreme i u potpuni remote način rada
  • Ugovor na neodređeno vreme
  • Zarada između 200 000 i 500 000 dinara bruto
  • 7% garantovana povišica na godišnjem nivou
  • Otkazni rok od 30 dana

    Mi smo Typeqast. Tu smo zbog posebnih; onih koji su inovativni, koji preispituju granice, koji veruju da uvek može bolje i onih koji smatraju da je tehnologija sredstvo za stvaranje boljeg sutra.

    Direktan link do oglasa