Konkurs je istekao.

Animator

Imex city d.o.o.

Beograd

29.12.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Imex City d.o.o. - ogranak Starland je najveći zatvoreni zabavni park u Srbiji. Osmišljen je kao centar zabave koji nudi nesvakidašnje zabavne sadržaje za sve uzraste, sa posebnim akcentom na decu i tinejdžere. Prvi u nizu naših objekata nalazi se na Beogradskom Sajmu, u halama 7, 8 i 9, na prostoru od 5.200 m², koje su u potpunosti biti adaptirane i prilagođene našoj delatnosti. Pored veličine objekta, osnovna tržišna snaga Starlanda je nepostojanje sličnih objekata u Srbiji, a sama srž te snage nalazi se u mogućnosti da ponudimo „sve na jednom mestu“.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Animator

Beograd

Opis poslova:

  • Igranje sa decom i animacija dece;
  • Animacija i komunikacija sa svim korisnicima usluga i posetiocima objekta;
  • Vođenje računa o bezbednosti i zdravlju dece za vreme boravka dece u objektu;
  • Davanje svih neophodnih informacija korisnicima usluga;
  • Sprovođenje marketinških i komunikacionih strategija i akcija, kroz komunikaciju sa korisnicima usluga u cilju izgradnje zadovoljstva potrošača prema uputstvima višeg menadžmenta;
  • Poznavanje i sprovođenje bezbedonosnih procedura prilikom korišćenja i upotrebe opreme i rekvizita za zabavu i igru u hali u kojoj su raspoređeni;
  • Praćenje higijenskih uslova u hali za koju su raspoređeni.

Uslovi:

  • Stepen stručne spreme: IV stepen stručne spreme;
  • Vrsta stručne spreme: društvenog, prirodnog ili tehničkog smera;
  • Posebni uslovi: znanje engleskog jezika, rad na računaru.

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i zabavnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja;
  • Mogućnost sticanja iskustva i razvoja posebnih profesionalnih veština;
  • Siguran i stabilan posao;
  • Team building aktivnosti.

Rok za konkurisanje: 29.12.2018.

    • Crnotravska 7 - 9, Beograd, Srbija
    • PIB: 110196080
    • Matični broj: 21314757

    Direktan link do oglasa