Konkurs je istekao.

Aptiv, ranije poznata kao Delphi, je globalna tehnološka kompanija i jedan od najvećih svetskih dobavljača u automobilskoj industriji. Posvećena razvoju bezbednijih, zelenijih i umreženijih rešenja, zarad obezbeđenja budućnosti mobilnosti.

www.aptiv.com

U cilju pružanja podrške timu u novoj fabrici u Leskovcu tragamo za zaposlenim na poziciji:

TEHNIČAR PREVENTIVNOG/KOREKTIVNOG ODRŽAVANJA

Osnovna zaduženja:

  • Izvršavanje aktivnosti preventivnog i korektivnog održavanja proizvodne opreme u proizvodnji
  • Kontrolisanje, održavanje i popravljanje mašina i opreme kako bi se uspešno održao kontinualni proces proizvodnje
  • Izvođenje popravki na opremi (demontaže, dijagnostike, montaže, inspekcije, testiranja...)
  • Vršenje hitnih intervencija na elektro, mehaničkim i pneumatskim sistemima
  • Podešavanje elektronskih, električnih i mehaničkih delova mašina i praćenje radnih parametara
  • Instaliranje i testiranje nove opreme u skladu sa instrukcijama
  • Evidencija obavljenih održavanja

Osnovni uslovi:

  • IV stepen elektro ili mašinske struke
  • Obavezno radno iskustvo minimum 1 godinu na istim ili sličnim poslovima
  • Prednost će imati ljudi sa iskustvom u poslovima električara i preciznog mehaničara
  • Samostalnost u radu (sposobnost rešavanja problema na opremi, od najjednostavnijih do najsloženijih)
  • Profesionalnost i pedantnost u radu
  • Orijentacija ka timskom radu

Dodatni uslovi:

  • Poželjno iskustvo u automobilskoj industriji

Mi nudimo:

  • Rad i razvoj karijere u vodećoj, svetski priznatoj kompaniji
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj u internacionalnom okruženju
  • Priliku za implementaciju sopstvenih ideja i rešenja

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove konkursa, molimo Vas da nam svoju biografiju dostavite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 08.06.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.