Konkurs je istekao.

Area Sales Manager (Vođa prodajne regije)

MG Mivela d.o.o.

Kraljevo, Kruševac, Čačak

22.10.2020.

ugovor puno radno vreme

Mg Mivela d.o.o. Beograd je kompanija koja se bavi prodajom i distribucijom pića na veliko. U asortimanu proizvoda su brendovi: Mg Mivela, Jana, Jana Vitamin, Jana Ice Tea, Sky, Pro Sport, Sarajevski kiseljak, Jamnica, Vina Belje, Vina Laguna, Vina Iločki podrumi, Vina Vinea, Vina Grozd i drugi.

Kompanija smo koja neprestano radi na unapređenju poslovanja, tržišne pozicije i proširenju kruga svojih kupaca uz konstantno širenje asortimana proizvoda u distribuciji.

Imamo potrebu za proširenjem našeg uspešnog tima na poziciji:

AREA SALES MANAGER
(VOĐA PRODAJNE REGIJE)

Mesto rada: Prodajna regija Zapad (Kraljevo, Kruševac, Čačak, sa okolinom)

Profil kandidata:

  • Profesionalna opredeljenost i posvećenost poslu
  • Odgovorna osoba koja poštuje pravila i organizaciju rada
  • Izražena sklonost ka timskom radu, delegiranju poslova i kontroli
  • Preciznost, tačnost i pouzdanost

Uslovi za rad:

  • Minumum IV stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine radnog iskustva u prodaji na rukovodećim pozicijama
  • Dobro poznavanje rada na računaru i korišćenje interneta
  • Vozačka dozvola „B” kategorije

Osnovna zaduženja:

  • Deluje u okviru zadatih kriterijuma prodajne regije koja spada u domen njegove nadležnosti i odgovornosti i odgovara za asortimansku zastupljenost, popunjenost redovnih, sekundarnih i hladnih pozicija, odgovara i sprečava pojavu out of stock-a;
  • Predlaže prilagođavanje i promene poslovne strategije i prodajne politike sa ciljem unapređenja prodaje;
  • Odgovora za implementaciju i poštovanje poslovne strategije i prodajne politike u delu saradnje sa kupcima u svim kanalima prodaje na području prodajne regije koja spada u domen njegove nadležnosti i odgovornosti, zatim odgovara za održavanje dogovorenog načina izlaganja robe na redovnim, sekundarnim i hladnim pozicijama, poštovanje dogovorenih planograma i pravilnu upotrebu osnovnih sredstava (frižideri i stalci) te ostalog POS materijala;
  • Kontroliše i odgovara za rad komercijalista, usmerava ih i pomaže im u realizaciji planskih aktivnosti, prenosi im svoja znanja i iskustva, mentoriše njihov rad i razvija njihove radne i stručne sposobnosti, kao i menja ih za vreme njihove odsustnosti s posla;
  • Razvija i predlaže plan prodaje, ukupno kao i po kupcima i po mestima isporuke na području prodajne regije koja spada u domen njegove nadležnosti i odgovornosti, i odgovara za realizaciju prometa
  • Odgovara za naplatu potraživanja od kupaca na području prodajne regije koja spada u domen njegove nadležnosti i odgovornosti
  • Konstatno razvija i unapređuje odnose sa kupcima, radi na proširenju asortimana i pozicija kod kupaca, kao i na pronalaženju i otvaranju novih kupaca i kanala prodaje na području prodajne regije koja spada u domen njegove nadležnosti i odgovornosti;
  • Izveštava Rukovodioca operativne prodaje i direktora Društva o aktivnostima konkurencije, o stanju na terenu, o primeni akcijskih i drugih prodajnih aktivnosti i vrši prezentaciju obima i kvaliteta rada prodajne regije koja spada u domen njegove nadležnosti i odgovornosti kroz dogovorenu dinamiku i formu

Za uzvrat nudimo:

  • Radni odnos, redovnu zaradu i mesečne bonuse
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost sticanja novih znanja i iskustva potrebnih za lični i profesionalni razvoj

Prijavu uz obavezno dostavljanje biografije (CV) i motivacionog pisma možete slati isključivo elektronskim putem.

Prijavom na oglas saglasni ste da se Vaši lični podaci mogu koristiti za potrebe procesa selekcije i odabira kandidata u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koju uđu u uži krug izbora.

    • Srbija, Beograd, Partizanske Avijacije 28
    • PIB: 104058720
    • Matični broj: 20080892
    Više o poslodavcu

    Podelite oglas