Konkurs je istekao.

Arhitekta / dizajner

Kvadra Design d.o.o.

Beograd

28.04.2018.

Potreban nam je:

Arhitekta / dizajner (m/ž)

za rad u salonu nameštaja

Beograd

Poslodavac: Kvadra design d.o.o.

Istorija Prostorie (nekadašnje Kvadre) započela je u 2010. godini dizajniranjem tapaciranog nameštaja kojim obogaćujemo iskustvo življenja u domovima naših zadovoljnih kupaca. Danas je Prostoria d.o.o. svetski brend, koji deluje na tržištu kroz mrežu vlastitih maloprodajnih brand showroom-ova i široku mrežu veleprodajnih partnera.

Opis posla:

Posao koji nudimo odnosi se na prodaju nameštaja u prijatnom i ekskluzivnom salonu nameštaja u Beogradu, gde je rad organizovan u dve smene.

Posao obuhvata stručni rad sa strankama, prezentaciju proizvoda, izrada predloga klijentima, izrada nacrta u Auto CAD-u i pratećim programima, rad sa arhitektonskim studijima, ispostavljanje ponuda, naloga isporuke i poručivanja robe, fakturisanje, održavanje kompletne dokumentacije, uređenosti i urednosti salona te ostale prodajne aktivnosti - ostali administrativni poslovi prema potrebama posla.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema: diplomirani arhitekta/ica-poželjno ili dizajner unutrašnjeg uređenja sa izraženim smislom za estetiku
  • Prednost je posedovanje radnog iskustva u trgovini nameštajem ili nekom drugom prodajnom sektoru, ali nije uslov
  • Poželjno je poznavanje još jednog stranog jezika pored obaveznog engleskog

Od kandidata očekujemo:

  • Da poseduje izgrađene radne navike, motivisanost, visoku odgovornost i predanost radnim obavezama
  • Otvorenost za učenje i prihvatanje novih poslovnih informacija
  • Kulturno ophođenje, komunikativnost i ljubaznost u kontaktu sa strankama
  • Potrebne godine iskustva: 2
  • Vozačka dozvola: B
  • Veštine: Word, Excel, Outlook, internet, AutoCAD, Photoshop

Šta nudimo?

  • Osigurana intenzivna edukacija i uvođenje u način poslovanja
  • Redovna primanja
  • Zaposlenje u uspešnoj i stabilnoj kompaniji
  • Stimulacija i rast plate prema uspešnosti poslovanja, ozbiljnom zalaganju i savladavanju zadanog programa
  • Mogućnost napredovanja
  • Ugodno radno okruženje i dobri međuljudski odnosi
  • Usklađenost posla i privatnog života

Vrsta zaposlenja:

  • Na određeno vreme, zatim stalni radni odnos

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđeno radno mesto i spremni ste da prihvatite ponuđeni poslovni izazov, molimo Vas da svoju prijavu  i biografiju pošaljete putem linka za prijavu.

Rok za konkurisanje: 28.04.2018.

    • Đorđa Stanojevića 11G/16, Beograd, Srbija
    • PIB: 107803491
    • Matični broj: 20875356

    Direktan link do oglasa