Konkurs je istekao.

Arhitekta - odgovorni projektant

Gat d.o.o.

Novi Sad

06.12.2020.

Zbog povećanog obima posla raspisuje se konkurs za radno mesto:

1 izvršilac u Novom Sadu

Opis poslova:

  • Izrada projektno tehničke dokumentacije (IDR ,IDP ,PGD ,PZI ,PIO)
  • Vršenje tehničke kontrole tehničke dokumentacije
  • Nadzor prilikom izvođenja radova

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme - arhitektonski fakultet
  • Radno iskustvo minimum 5 godine
  • Iskustvo u samostalnom vođenju i izradi projekata
  • Posedovanje licence 300 ili stecen uslov za licencu
  • Odlično poznavanje rada u AutoCAD-u
  • Odlično poznavanje rada u  MC Office programima
  • Poželjno poznavanje rada u programima za 3D modelovanje
  • Poželjno aktivno znanje engleskog jezika
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

  • Izrada idejnih rešenja i izrada projekata
  • Izrada kompletne projektno tehničke dokumentacije
  • Kordinacija sa projekantima svih faza projekta

Profil kandidatka kojeg tražimo:

  • Samostalan i rad u timu
  • Dobra komunikacija sa saradnicima
  • Analitičnost i sposobnost samostalnog rešavanja nepredviđenih situacija

Nudimo:

  • Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • Rad na neodređeno
  • Redovna mesečna zarada

    Direktan link do oglasa