Konkurs je istekao.

Arhitektonski ili građevinski tehničar

Geoexpert d.o.o.

Subotica, Adolfa Singera 11

17.03.2021.

Usled povećanog obima posla i potrebe za proširenjem tima Geo EXPERT d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju: arhitektonski ili građevinski tehničar.

Opis posla:
Neposredno sarađuje sa odgovornim projektantima
Učestvuje u fazama pripreme i razrade projekata arhitekture, spoljnog uređenja i elaborata energetske efikasnosti (IDR, IDP,PGD,PZI,PIO)
Priprema i razrađuje tekstualni deo tehničke dokumentacije
Redovno izveštava nadređene o realizovanim aktivnostima i problemima prilikom razrade projekata

Uslovi:

IV stepen stručne spreme, arhitektonski ili građevinski tehničar,
Dobro poznavanje rada u Archicad-u, našeg primarnog programa za izradu i razradu projekata, poznavanje rada u Autocad-u, Poznavanje Office i Adobe paketa,
Preciznost, pouzdanost, samostalnost i efikasnost u izvršavanju radnih zadataka,
Spremnost na timski rad,
Radno iskustvo je poželjno ali nije neophodno.

Mi nudimo:
Prijatno i kreativno radno okruženje,
Konkurentna plata,
Mogućnost stalnog zaposlenja,
Mogućnost profesionalnog razvoja,
Usavršavanja i napredovanja.

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu svoje radne biografije pošaljite na srpskom jeziku elektronskim putem.

  • Adolfa Singera 11, Subotica, Srbija
  • PIB: 103585652
  • Matični broj: 08825955

Direktan link do oglasa