Konkurs je istekao.

Art direktor

Vulkan Izdavaštvo d.o.o.

Beograd

20.09.2019.

Vulkan izdavaštvo, vodeća izdavačka kuća u regionu, traži iskusnu osobu koja će doneti inspiraciju, napraviti pozitivnu promenu i zajedno sa nama širiti strast prema knjigama i čitanju.

Ako ste se prepoznali, vi ste osoba koju tražimo za poziciju:

ART DIREKTOR

Beograd

Uslovi:

  • Ekspertsko poznavanje programa Adobe Creative Suite paketa, QuarkXPress i drugih programa za dizajn i prelom teksta
  • Ekspertsko poznavanje pripreme materijala za štampu
  • Poželjne ilustratorske veštine, poznavanje veb-dizajna i izrade i montaže video-snimaka
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • VII stepen obrazovanja dizajnerske orijentacije i najmanje 3 godine relevantnog iskustva, prednost imaju kandidati sa iskustvom u izdavaštvu

Profil kandidata:

  • Izražena odgovornost, organizacione sposobnost i liderske veštine
  • Posvećenost ostvarivanju zadatih ciljeva i unapređenju procesa rada
  • Visok stepen kreativnosti, vizuelne kulture i prodajno orijentisanog razmišljanja
  • Veštine u ophođenju sa ljudima, strpljivost i fokusiranost na cilj
  • Stručno i samostalno funkcionisanje u realizaciji zadataka
  • Sposobnost za rad pod pritiskom i brzo izvršavanje zadataka

Opis posla:

  • Upravljanje sektorom za dizajn i pripremu za štampu sa ciljem realizacije izdavačkog plana i svih pratećih marketinških vizuala
  • Kontrola kvaliteta izrade zadatih materijala i koordinacija svih saradnika uključenih u tehničku realizaciju projekta
  • Osmišljavanje i realizacija projekata u skladu sa potrebama izdavača
  • Postavljanje zadataka članovima tima, usmeravanje toka realizacije i supervizija finalnih proizvoda
  • Planiranje izrade projekata, prepoznavanje vizuelnih ili sadržajnih problema i predlaganje dizajnerskih rešenja
  • Organizacija procesa produkcije i komunikacija sa spoljnim saradnicima
  • Stalno unapređenje organizacije posla

Nudimo:

  • Stalno radno mesto sa konkurentnim uslovima i stimulativnim paketom nagrađivanja
  • Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju
  • Rad na savremenim projektima

Molimo zainteresovane da svoj portfolio i motivaciono pismo pošalju elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 20.09.2019.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Vulkan izdavaštvo d.o.o.

    • Gospodara Vučića 245, Beograd, Srbija
    • PIB: 107895467
    • Matični broj: 20892358

    Direktan link do oglasa