Konkurs je istekao.

Asistent direktora nabavke i logistike

Keramika Jovanović d.o.o.

Zrenjanin

08.10.2022.

Keramika Jovanović d.o.o. je deo Jovanović Grupe u okviru koje posluje šest pravnih lica na teritoriji Srbije, Bosne i Hercegovine i Makedonije. Već 30 godina uspešno se bavimo prodajom kompletne opreme za kupatila kao lider na tržištu.

Svojim kupcima činimo dostupnim najnovije trendove za uređenje životnog prostora.

Zbog ubrzanog rasta, Keramika Jovanović traži kandidate koji žele da se priključe timu koji pobeđuje.

ASISTENT DIREKTORA NABAVKE I LOGISTIKE

ZAŠTO BISTE RADILI U KERAMICI JOVANOVIĆ:

  • Da budete deo ekipe koja pobeđuje
  • Da Vaša ekspertiza raste zajedno sa rastom kompanije
  • Da stvarate nove vrednosti i inicijative za naše kupce
  • Da za svoj rad budete nagrađeni na fer i korektan način

OPIS POSLOVA:

  • Podrška direktoru u poslovima nabavke i logistike.
  • Učešće u kreiranju i implementaciji strategiji nabavke.
  • Širenje postojećeg asortimana i širenje mreže dobavljača.
  • Rad u ERP sistemu.
  • Timska koordinacija unutar sektora i međusektorski.

USLOVI ZA OBAVLJANJE POSLOVA:

  • VII stepen bilo kog usmerenja.
  • Engleski jezik – konverzacijski nivo.
  • B kateogrija vozačke dozvole.
  • Želja da se uči u okruženju koje ceni lojalnost i visoke standarde kvaliteta.
  • Mesto rada je u Zrenjaninu.

Ukoliko ste zainteresovani da čujete našu ponudu od direktora koji traži asistente, pošaljite CV elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    KERAMIKA JOVANOVIĆ doo Zrenjanin

    • Kralja Petra Prvog br. 6 23000 Zrenjanin, Srbija
    • PIB: 100651761
    • Matični broj: 08664480

    Direktan link do oglasa