Konkurs je istekao.

Asistent direktora

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

Beograd

07.03.2020.

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o. za svog klijenta, kompaniju Karcher, svetskog lidera u prodaji sistema za čišćenje, traži zainteresovane kandidate za poziciju:

Asistent direktora ž/m

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Podrška pri aktivnostima vezanim za osnovno poslovanje kompanije (vođenje blagajne, internet bankarstvo i priprema domukentacije računovodstvu)
  • Prikupljanje i operativna obrada kadrovskih podataka i vođenje evidencije o zaposlenima
  • Izvršavanje svih poslovnih procesa u vezi sklapanja i raskida ugovora o radu zaposlenih
  • Evidentiranje godišnjih odmora, bolovanja, povrede na radu itd.
  • Priprema statističkih, putnih i drugih dokumenata
  • Obračun zarade, bolovanja i godišnjih odmora
  • Intrena i eksterna korespondencija i ostali administrativni poslovi
  • Podrška direktoru pri svakodnevnim zadacima

Uslovi:

  • VŠS/VSS ekonomskog ili sličnog usmerenja
  • Višegodišnje radno iskustvo
  • Aktivno znanje engleskog i/ili nemačkog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Prednost je poznavanje programa Pantheon ili SAP
  • Spremnost na rad u timu
  • Odgovornost, preciznost, samoinicijativnost i organizovanost

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite do 07.03.2020.

    Konkurs je istekao.

    MG Group HR Sevices d.o.o.

    Kompanija MG Group je posvećen i pouzdan partner onima koji žele da izgrade karijeru.Osobe koje traže posao zaista mogu da računaju na nas: naši klijenti su velike međunarodne kompanije, kao i mala i srednja preduzeća. Kompanija MG Groupima na stotine aktuelnih poslova, kao i dobro pripremljene stručnjake koji pomažu onima koji žele da se razvijaju.Kompanija MG Group može da vam pomogne u potrazi za poslom iz brojnih oblasti:Industrija/građevinska, auto, prehrambena itd.- Energetika- Bankarstvo-…

    Direktan link do oglasa