Konkurs je istekao.

Asistent menadžera prodaje

Hennlich d.o.o.

Beograd, Radomira Markovića br 1-Banjica

28.11.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Firma HENNLICH d.o.o. Beograd (www.hennlich.rs) posluje u Srbiji od 2006. godine, obavljajući svoju delatnost u oblasti spoljno unutrašnje trgovine, proizvodnje, inženjeringa i usluge servisa. Naša oprema prisutna je u svim granama industrije.

Usled povećanog obima posla tražimo fleksibilnu osobu za poziciju: ASISTENT MENADŽERA PRODAJE

Opis posla:

  • timski rad sa menadžerima prodaje i davanje predloga za aktivnosti unapređenja prodaje
  • vođenje tehničkih i administrativnih poslova (izrada izveštaja, sređivanje i priprema dokumentacije, izrada ponuda, profaktura, faktura, prezentacija itd)
  • praćenje i naplata potraživanja
  • svakodnevni kontakt sa centralom i ino partnerima u Austriji i Nemačkoj kao i kontakt sa domaćim partnerima

Uslovi:

  • IV ili VI stepen stručne spreme
  • sklonost i orijentisanost ka tehnici
  • obavezno aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (znanje nemačkog jezika je prednost)
  • aktivan rad u Windows, MS Office
  • vozačka dozvola B-kategorije
  • obavezno radno iskustvo minimum 3 godina
  • odlične komunikacione sposobnosti
  • organizovanost, preciznost i pedantnost u radu
  • proaktivna osoba sa pozitivnim stavom

Nudimo vam:

  • moderno i prijatno radno okruženje
  • lični i poslovni razvoj
  • obuke
  • puno radno vreme

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Propratno pismo i biografiju na srpskom jeziku možete dostaviti elektronskim putem.

    • Svetozara Markovića 3/4, 11400 Mladenovac, Mladenovac, Srbija
    • PIB: 104439746
    • Matični broj: 20164794

    Direktan link do oglasa