Konkurs je istekao.

Asistent na projektu

Udruženje građana Vrapčići

Beograd

28.01.2020.

ugovor nepuno radno vreme dostupno studentima

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mesto rada: Beograd

Uslovi i opis posla:

  • Potrebna su nam 1 - 2 studenta za asistenciju oko jednog privatnog vrtića.
  • Obaveze uključuju analitička istraživanja (procena konkurencije, izbor kadra i ostale zadatke) i sekretarske poslove (vođenje dokumentacije, izrada izveštaja, nabavka materijala i slično).
  • Nije potrebno znanje iz ove oblasti.
  • Potrebne su odlične komunikacione veštine i poželjno je da imate znanje iz IT-ja i marketinga ili želju da stičete znanja iz ove oblasti.
  • Ne traži se stalna prisutnost na radnom mestu, distancioni rad. Prisustvo je potrebno nekoliko sati nedeljno.
  • Potrebno je pretežno znanje pisanog engleskog jezika, spremnost za timski rad, preciznost, operativnost i apsolutna odgovornost.
  • Uslov su dobre ili odlične ocene na fakultetu. Smer fakulteta nema značaja.
  • Opšti obim posla za 1 - 2 osobe je od 10 do 30 sati nedeljno.

CV sa fotografijom i motivacionim pismom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 28.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    Udruženje Građana Vrapčići

    • Kornelija Stankovića, Beograd, Srbija
    • PIB: 110813344
    • Matični broj: 28258020

    Direktan link do oglasa