Konkurs je istekao.

Asistent u finansijama

Dvorana Doma Sindikata d.o.o.

Beograd, Dečanska 14

10.02.2023.

MTS DVORANA (nekadašnja Dvorana Doma Sindikata) je multifunkcionalni prostor u centru Beograda, u kojem se pored  filmskih projekcija održavaju i drugi kulturno-umetnički i zabavni programi. Dvorana je od januara 2017. godine u vlasništvu distributerske kuće filmova MCF MegaCom Film.

Ukoliko želite da postanete deo uspešnog tima i radite u prostoru opremljenom po najnovijim svetskim standardima, ambiciozni ste i rad sa ljudima Vam predstavlja zadovoljstvo, pozivamo Vas da se prijavite i pošaljete kratku biografiju.

Potreban asistent u finansijama.

Opis posla:

·       dinarska i devizna plaćanja

·       sve vrste knjiženja i kontrola ulazne i izlazne dokumentacije

·       provera, odobravanje i slanje faktura preko SEF-a

·       knjiženje izvoda

·       usklađivanje potraživanja i obaveza, svih drugih finansijskih evidencija

·       periodično slanje IOS obrazaca

·       poznavanje i praćenje poreskih i računovodstvenih propisa i standarda

·       obavljanje ostalih poslova u finansijama

Uslovi:

·       najmanje 1 godina radnog iskustva u struci

·       SSS - VŠ (srednja ili viša stručna sprema)

Konkurs je istekao.

MTS DVORANA

  • Dečanska 14, Beograd, Srbija
  • PIB: 100038092
  • Matični broj: 07023847

Direktan link do oglasa