Konkurs je istekao.

Beko Balkans d.o.o.

Beko je drugi najveći evropski brend bele tehnike i brend sa najbržim rastom u ovom sektoru. Internacionalni je brend kućnih aparata Arčelik grupe, koja ima 14 fabrika za proizvodnju bele tehnike sa dvadeset i šest hiljada zaposlenih širom sveta i predstavništvima u dvadeset i sedam država. Arčelik nudi proizvode i usluge za 10 brendova (Arčelik, Beko, Grunding, Defi, Arktik, Blomberg, Elektrabregenz, Leisure, Flavel i Altus) u 130 zemalja. Shodno tome, Arčelik Grupa je prošle godine ostvarila konsolidovani promet u iznosu od 4,3 milijarde evra i zabeležila rast od 13%.

U aprilu 2015. Godine je otvorena Beko kancelarija u Beogradu, sa namerom da poziciju Beko brenda učvrstimo na tržištu Srbije i da raširimo sferu poslovanja na region čitavog Balkana. Trenutno se nalazimo u Top 5 kompanija po udelu na domaćem tržištu, cilj nam je da u naredne 3 godine postanemo lider. Da bismo ostvarili naše ciljeve, okupili smo tim vrhunskih stručnjaka iz relevantnih oblasti i neprekidno se razvijamo u svim segmentima poslovanja. Trenutno tražimo osobu za poziciju:

ASISTENT LANCA SNABDEVANJA

Beograd

Potrebne kvalifikacije

  • Znanje rada na računaru Excel – viši nivo – rad sa funkcijama i pivot tabelama
  • Znanje engleskog jezika – viši nivo
  • Osnovno poznavanje spoljno trgovinskog poslovanja
  • Poželjno prethodno poznavanje i rad u business aplikacijama – Sales
  • Analitičke sposobnosti
  • Poželjno iskustvo u SAP –u

Opis posla

  • Analiza proizvodnog plana i izrada izveštaja
  • Komunikacija sa inopartnerima
  • Izrada dokumentacije u procesu uvoza i izvoza

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u prijatnom okruženju

Napomena:

  • Znanje engleskog jezika i poznavanje Excela će biti testirano kod svih kandidata koju uđu u uži krug selekcije

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove i ukoliko želite da postanete deo uspešnog tima, pošaljite nam vašu radnu biografiju sa slikom a mi ćemo Vas kontaktirati u što kraćem roku.

 Rok za konkurisanje: 21.03.2017.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.