Konkurs je istekao.

Asistent u logistici

LogAgent d.o.o.

Beograd

12.01.2019.

LogAgent je dinamična logistička kompanija osnovana 2014. godine u Beogradu. Klijentima nudimo usluge organizacije drumskog, pomorskog i avio transporta, carinskog zastupanja, skladištenja i distribucije robe, kao i konsaltinga u oblasti logistike. U saradnji sa odabranim međunarodnim partnerima pokrivamo preko 400 lokacija u 70 zemalja sveta. Primenjujemo visoke profesionalne standarde sa ciljem da klijentima pružimo sveobuhvatnu, kvalitetnu i pouzdanu logističku uslugu. Istovremeno, posvedeni smo društveno odgovornom poslovanju i našem timu - zajedno radimo na stvaranju pozitivnog i prijatnog radnog okruženja u kome de svako imati mogućnost za profesionalni razvoj i ostvariti lično blagostanje.

Ukoliko delite našu viziju, pozivamo Vas da se prijavite za radnu poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Primanje i obrada logističkih zahteva
  • Formiranje logističkih ponuda, ugovaranje i organizacija logističkih usluga
  • Praćenje realizacije i koordinacija logističkih aktivnosti
  • Ispitivanje tržišta i pronalaženje novih dobavljača
  • Korespondencija sa klijentima i partnerima
  • Obrada dokumentacije i fakturisanje
  • Priprema izveštaja i analiza

Uslovi:

  • SSS ili VSS saobraćajnog ili ekonomskog usmerenja
  • Znanje rada na računaru - srednji nivo
  • Znanje engleskog jezika - srednji nivo
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo Vam:

  • Rad u mladom, motivisanom timu
  • Mogućnost napredovanja i bonus zarade
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Konkurs je otvoren do 12.01.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Bulevar kralja Aleksandra 92/7, Beograd, Srbija
    • PIB: 108737042
    • Matični broj: 21057819

    Direktan link do oglasa